StarGate

Aren't They Cute? ^-^

20. května 2012 v 19:03 | Dicy°


Yes, THEY ARE!♥

Say Hi to the Kids from Me.

20. května 2012 v 19:02 | Dicy°
.

Good one!:D

Just one Bad Sunday!

20. května 2012 v 19:01 | Dicy°
.
.

It was fucking unbeliavable!
***
.

The heart of Atlantis

20. května 2012 v 18:56 | Dicy°

It's bloody true!
fuck! fuck! fuck!
I still remember how I felt... like this:
.
And it wasn't END.
Oh, God!!

***
Ale čekání se vyplatilo... A Carson se vrátil!!

He made everything more better.

20. května 2012 v 18:45 | Dicy°

.
:D:D ♥

B-Day: Richard Dean Anderson

23. ledna 2011 v 9:32 | Dreamy°
Náš milovaný Jack O'Neill nebo chcete-li MacGyver slaví 61. narozeniny :) Docela překvapení pro mě, když jsem zjistila, že je jen o necelý rok mladší než Bruce S.
Asi vážně platí, čím je chlap starší, tím je lepší :D
Takže Vše nejlepší ;)

Richard Dean Anderson

Rachel Luttrell slaví...

19. ledna 2011 v 15:51 | Dreamy°
...40. narozeniny. Ano, skutečně... Rachel je ročník 71. :) Docela mě překvapilo, když jsem se na jejím profilu na Osobnostech.cz dočetla, že se narodila v Tanzanii ve východní Africe a až v 5 letech se přestěhovala do Kanady. To jsem netušila, ale ani mě to nepřekvapuje. Ona je takový 'tmavší' typ :) Navíc se kromě herectví věnuje i tanci a zpěvu. Prostě všestraně nadaná... Navíc krásná! Takže jí tímto přejí Vše nejlepší ke kulatinám ;)
Rachel Luttrell

'Džouííí' slavííí... a není sám! ♥

5. ledna 2011 v 15:56 | Dreamy°
Už měsíc mám v kalendáři zaškrtnutý dnešní den... Joe slaví 44. narozeniny
Nějak jsem ale zapomněla zjistit si narozeniny Paulího. Tudíž jsem byla velmi překvapená, že je slaví právě dnes! To je snad osud, že se narodili ve stejný den! Taky jsem byla celkem překvapená, že Paul je o dva roky mladší než Joe. No, 'Džej' prostě vypadá jako mladík! Ne... on JE mladík!

Save Carson!

5. prosince 2010 v 15:51 | Dreamy°
Je neděle, 5. prosince… A jelikož je neděle od slova NEDĚLAT, hned ráno jsem usedla k televizi a jela jeden díl SGA za druhým. A vážně se to vyplatilo. Došla jsem k dílu The Kindred (part 1) ze 4. série. Už od začátku jsem tušila, že půjde o Teylu, ani za nic jsem nečekala to, co se na konci stalo. Možná si řeknete, že to nemůže být nic důležitého, ale mě to úplně vyrazilo dech (v dobrém slova smyslu). Už když se někdy v polovině objevil starý známý Michael, jsem si pomyslela: "Já vám říkala, že s ním ještě budou problémy." ↓

Jsou pro sebe Stvořeni! <3

28. října 2010 v 14:19 | Dreamy°
Už jsem se trochu zdokonalila ve výrobě grafiky, tak jsem si troufla na něco většího ;) Trochu jsem si pohrála a vylezlo z toho vcelku ucházející NĚCO, co se může vydávat za 'ilustraci' k povídce Na křídlech Pegase :) ↓

"Okouzluje svým vzhledem vesmír i přilehlé okolí"

20. září 2010 v 21:02 | Dreamy°
Tak a teď ten slíbenej článek...
Upozornění: Tento článek jsem (bohužel) nenapsala já... Ráda bych něco o Joeovi vymyslela, ale tento článek (v TV Maxu) byl tak originální a tolik mě pobavil, že ho musím zveřejnit x) Takže se všem odpůrcům kopírování moooc omlouvám a tady to je:


Joe Flanigan

Vrabčák ve vesmíru


"Ne všechny epizody jsou skvělé. Vím, že bych to neměl říkat, ale já jsem taky divák. Na Atlantidu bych se rozhodně díval, ale některé epizody jsou prostě lepší než jiné."

Někteří šviháci musí trávit hodiny u kadeřníka, aby si na hlavě odnesli model "právě vstal z postele", Joeovi stačí vstát z postele. Jeho vrabčí hnízdo (vzniklé "přirozeným pohybem v děloze") je velké zábavné téma pro fanoušky i kolegy, zatímco kadeřníci kvůli němu mají noční můry. Splácnout Joeho vlasy totiž umí jedině Photoshop. V Atlantidě toho naštěstí nebylo třeba, a tak Joe alias voják John Sheppard okouzluje svým rošťáckým vzhledem vesmír i přilehlé okolí.
Joe se narodil 5. ledna 1967 jako Dunnigan, ale jeho otec opustil jeho matku záhy po porodu, a tak má Joe příjmení po otci nevlastním. Vyrůstal na ranči v Nevadě se třemi bratry a čtyřmi sestrami, a ač to z jeho rolí nevypadá, je rodinný typ. S manželkou Katherine, která je herečka a malířka, mají tři syny. Joe je výborný lyžař a rád surfuje, což má společné se svým největším kámošem z Atlantidy Jasonem Mamoou. Kupodivu má ale hrůzu z lodí, jeho noční můrou je uvíznutí na člunu. Sheppard je dosud Joeova největší role, před ní býval častým hostem seriálů. K zahlédnutí je v Sisters, Cupid, Dawsonově světe, Připadu pro Sam, Soudkyni Amy, Volání mrtvých nebo v Kriminálce Miami.


Shrnula bych to: Ten účes je fakt sexy!! A myslím, že tenhle švihák je vážně dokonalej - krásnej, sportovec, rodinej typ a bohatej xD Škoda, že je zadanej... x)

joe

NOVA to zase pos****

7. září 2010 v 15:23 | Dreamy°
Tak když nám dneska odpadnul ten tělák, řekla jsem si, že přijedu domů dřív a kounu ještě na konec Stargate Atlantis, která dneska poprvé běžela na NOVĚ od 14:05... Tak dobrý - přijdu domů, osprchuju se a zapnu telku. Hned mi tam skočí SGA a zrovna je tam John... A víte co! Byl krásnej... Ne, to jsem říct nechtěla (Ale vážně byl!)! Jde o to, že jsem na to vydržela koukat ani ne pět minut... Ten DABING BYL K ZBLITÍ! Kam se poděl Johnovo drsnej sexy hlas? Proč má Teyla hlas jako 60letá?
Ani jsem se to nedonutila znovu zapnout, i když jsem byla zvědavá i na hlas Rodneyho, Elizabeth a hlavně zlatýho Carsona! Jsem zvědavá, jak tam namontujou to jeho sladký eR... Ale jak znám 'Nováckej' dabing, určitě se na celý eR vyprdnou a šoupnou tam nějakýho herce, kterej byl první po ruce! Kdyby se alespoň snažili najít někoho, kdo má podobnej hlas... Třeba tak, jak se jim to povedlo u Dr. House!
No, jsem z toho teď vážně rozladěná! A to se ještě musím jít učit a zkopírovat tu zpropadenou angličtinu! A aby toho nebylo málo, tak se mi pořád neaktivovala ta nová SIMka! 'Holly cRRRAp!' (jak by řekl Carson xD)

John Sheppard <3

5. září 2010 v 15:16 | Dreamy°
Trochu jsem si hrála a nakonec z toho vzniklo tohle:
John

Joe Flanigan alias podplukovník John Sheppard Druhá verze Jacka O'Neila...
Je to vůdči typ - o tom není pochyb. Přesto je citlivej, je to dobrý přítel a dokáže se obětovat pro lidi, na kterých mu záleží. Prostě dokonalost sama! Bez něho by SGA nebolo SGA!

Uchvacuje mě, kolikrát už mu šlo o život. A kolikrát už měl fakt namále :) On se ale vždycky ze všeho dostane. Samozřejmě díky jeho obětavím přátelům... Pro moje nervy nic příjemného xD

Hrozně se mi líbil v díle Conversion, i když vlastně ani nevím proč :) Ale on je krásnej pořád a jeho hlášky a ksichtíky...
A jeho účes je naprosto dokonalej :)
 
 

Reklama