All over the world

The whole World stop and stare!

14. ledna 2014 v 16:25 | Lily McEnvy
my biggest crush!
nejkrásnější z nejkrásnějších!
úžasná Olivia Wilde...
... JE TĚHOTNÁ!
a je nádherná! ♥
***
ještě jedna starší fotka... protože... protě to tričko!♥

The Adventures she would never have.

12. ledna 2014 v 15:01 | Lily McEnvy
"Pro Garbo bych se rozhodla bez rozmyšlení. Proč ne? Proč by se holka nemohla provdat zrovna tak za ženskou jako za muže, nebo - poslyš, kdybys mi přišel říct, že se třeba chceš oženit s admirálem, dovedla bych mít ohled na tvoje city. Tohle myslím vážne. Láska by vždycky měla být dovolená."

- Snídaně u Tiffanyho (Truman Capote)


The Fault in Our Stars... Okay? Okay!

18. října 2013 v 22:16 | Lily McEnvy
Mám potřebu něco napsat.

Ten pocit, když brečíte nad knížkou zachumlaný v dece a přes slzy už ani nemůžete číst. Mrkáte jako šílený, abyste ty slzy zahnali a mohli tak přečíst dašlích pár řádek před tím, než se zase rozebrečíte... A znovu a znovu a znovu...

Bez bolesti by člověk nepoznal radost.

Prožijme dnešek, jak nejlépe můžeme.
Láska dodrží slib.
I za pár měsíců se dá prožít malá věčnost a některá někonečna jsou větší než jiná.


Je to kniha chytrá, odvážná, neuctivá a drsná, která se zabývá vzrušujícím, tragickým a vlastně i zábavným tématem - totiž tím, jaké to je, když je člověk naživu a zamiluje se.

Can I drown in your eyes, please?

7. října 2013 v 17:18 | Lily McEnvy

My Gift is My Song & This One is For You.

29. května 2013 v 13:00 | Lily McEnvy
Nedávno jsem si uvědomila, že všichni mí oblíbení zpěváci mají tendenci zpívat moji oblíbenou písničku... <3
A důvod, proč je Your Song (v originále od Eltona Johna) moje oblíbená písnička:
*
Barrowman!!! <3
*
1D!! <3
*
Glee a Rider! <3

Jak to ty chlapi dělají?!

10. listopadu 2012 v 12:41 | Lily McEnvy
30 let! Nevěřím! Přitom v Glee hraje Finna, který právě dokončil střední!

39 let! Nemožný!

37 let! Nee! O.o
O celých 10 let starší než Kaley, se kterou randí v big bangu.

Já jenom doufám, že jako třicátnice budu taky vypadat tak dobře jako oni! Cože je samozřejmě nemožný... ale tak alespon trochu...

Další dávka emocí... ze seriálového světa.

11. října 2012 v 16:30 | Lily McEnvy
Tak za prvé... Dnes je čtvrtek (kdyby to někdo nevěděl) a to znamená, že je to přesně týden, co byl do světa vypuštěn ten dlouho očekávaný díl Glee Break-up. Plánovala jsem o tom něco napsat, ale nakonec jsem na to nějak nesebrala odvahu a tak, no znáte to. Pořád si říkáte "Já něco napíšu" a nakonec ho*no z toho. Nakonec mě stejně nic chytrýho nenapadlo, takže by to byl celej článek jenom o tom, jak strašně mě to nasralo. Netušila jsem, že když se to jmenuje tak, jak se to jmenuje, že se rozjedou vlastně prakticky skoro všichni... Rozchod Rachel s Finnem mě nějak moc netíží. Stejně si myslím, že Brody (nebo jak že se ten frajer z New Yorku jmenuje) je mnohem víc sexy než Finn (hlavně umí tančit!). Mnohem víc mě nasralo, že se Santana rozešla s Brittany. Málem jsem se ubrečela k smrti! Tak to mě fakt nasralo... O Klaine ani nemluvím, ale mám pořád naději, že se dají dohromady, protože si prakticky ani neřekli, že se rozchází. Ne, že by to vypadalo bůh ví jak skvěle. Blaine trochu ujel, no... Ale copak se mu můžu divit, když na něho Kurt tak hrozně sral. A Shuster mě taky pekenlě nasral. Na druhou stranu v tom díle byly fakt úžasný písničky. Scéna, kdy zpívali v New Yorku Don't speak byla úžasná. A Scientist se taky povedla.
Podle tumblr. to vypadá na měsíční pauzu, což znamená, že asi umřu, protože vydržet tak dlouho bez Glee, ještě k tomu po tomhle dílu, asi nezvládnu. Ale asi mi nic jinýho nezbyde. A jsem vážně zvědavá, jak se poperou s tou Pomádou!♥

Pak Dexter. Nemám slov. Michael C. Hall je k sežrání. Oba dva díly, co zatím vyšly, byly skvělý. I když je to vážně o nervy. to jenom tak na okraj.
Ale hlavně. Během posledního týdne jsem konečně shlédla Teen Wolf, a to prosím obě dvě série, který jsou. Protože jak jednou začnete, tak už se od toho neodtrhnete. Jsem zvědavá, jak vydržím do další série. Doufám, že bude brzo, protože bez Derecka a bez Stylese asi nepřežiju. Jeden vlkodlak lepší než druhej. To jsou tak sexy chlapi, že u toho chytám orgasmy! :D já už vážně mluvím jak šílená pubertačka... a jsem! noaco??!! Prostě... Dereck, respektive Tyler, je nejvíc sexy chlap, kterýho jsem za poslední dobu viděla. Protože černovlasý lidi jsou k nakousnutí... hot hot hot! a víte, kdo má ještě černý vlasy? Honza!! ♥ konec!! umřu!!
ČUM, vole, zlobře: ↓
.
Sterek forever!!! ♥
Vybrala bych si, vid! ♥

"Miláčku, co to děláš?"."Nic, jenom hledám prsa..." (*)

4. října 2012 v 17:41 | Lily McEnvy
Pondělí večer. Jsem na koleji. Sama. Spulubydlící zase někde lítá (až do brzkých ranních hodin). Venku se pomalu stmívá a já ležím v posteli a zírám na obrazovku počítače. Na internetu je opět nuda. Asi tak jako každý den. Co dělat? Myslím, že vím jak si zpříjemnit nudný večer...
.
Dnes jsem si s sebou do Prahy přivezla i novou knížku Jedna stačí! Jeden svědek. A už se vážně nemohu dočkat, až ji otevřu. Z prvními řádky mě opouští únava. Moje oči, které jsem ještě před chvíli stěží udržela otevřené, nyní přejíždí řádku za řádkou, stránku za stránkou. Hltám každé slovo. Facebook ignoruji, protože každé, i když jen kratičké, vyrušení od děje mě obtěžuje. Nemohu se od toho odtrhnout.
.
Není žádným tajemstvím, že jsem literární maniak. Už od mala, už od prvních písmenek, které mě učili v první třídě, už od první knížky o medvídcích, kterou jsem četla doma usazená v mamky klíně. Od tý doby jsou knížky to, k čemu se pořád a pořád vracím. A ráda. Ke štěstí mi stačí málo. Pár skvělých knih, teplo a dlouhé večery. To jsem v sedmém nebi. Od začátku záři, kdy jsem si koupila Johna Barrowmana jsem česky psanou knihu neotevřela...
.
...proto jsem se obzvláště těšila, až otevřu právě tuto knihu. Byla to pro mě příjemná změna. Po delší době čeština... A ještě po delší době kniha, která má méně jak 200 stránek. Možná proto mi ani nepřišlo divné ji přečíst v kuse za necelé tři hodiny.
.
Nevím, proč, asi jsem divná... Ale když čtu nějakou delší knížku, tak mi někde tak kolem poloviny, začne vadit, že pořád čtu buď v er nebo v ich formě. Většinou si pak rozečtu další knížku nebo hledám něco na netu, abych alespoň na chvíli četla něco odlišného.
.
Tohle u této knihy nehrozilo. Formy se střídají. Chytré, huh? To bylo možná to, co mě na tom zaujalo nejvíce. To, co mě pořád nutilo číst dál a dál. Mimo to je tu také fakt, že celý příběh má spád, jedna událost následuje za druhou. Děj rychle ubíhá. Mělo to prostě náboj…
.
Nejsem moc dobrá v tom popsat, proč se mi nějaká kniha líbila nebo ne. Neřeším to, jaký jazyk je v textu použit, jak dokonalou má autor slovní zásobu, jaké metafory autor používá… Prostě mě ta knížka musí zaujmout, musí mě bavit ji číst... Musí mě chytit za srdce. Většinou to poznám tak, že když dočtu poslední stránku a knihu zaklapnu, ještě dlouho po tom, o ní musím přemýšlet.
.
A přesně tak to bylo i v tomto případě. Kniha a hlavně téma mě zaujalo. O podobném tématu jsem nikdy před tím nic nečetla. Moc se o něm nemluví…
.
U nás na základce se o něm taky moc nemluvilo. Všichni se tomu vyhýbali, jakoby něco podobného neexistovalo. Ale jo… Existovalo. Učitelé to neviděli, nebo nechtěli vidět, nebo ignorovali… Jak je libo!
.
Je pravda, že to nikdy nezašlo tak daleko, jako v této knize. Ale i přesto…
.
Dobrou knihu poznám podle toho, že mám pocit, jako bych celý děj prožívala s hlavním hrdinou. Dokážu s ním soucítit, dokážu ho litovat, blbě se usmívám, když se mu něco povede (jo, to zvládám skvěle!)… Občas si říkám: "Ne, to nedělej!" a musím číst dál, abych zjistila, jestli to udělal nebo ne a pak nechápavě kroutím hlavou, když to opravdu udělá. Držím mu palce, když se chystá udělat dobrou věc, když na něco dlouho sbírá odvahu, a pak v duchu tleskám, když boduje.
.
A to jsem dělala snad od začátku do konce. Hlavní hrdina mě chytl za srdce. Od začátku jsem doufala, že najde to své štěstí, že získá to, po čem touží. Celý děj je vlastně jeden velký rozkošný love story. Pořád jsem se modlila, aby Martině konečně došlo, co v Tomášovi má, aby si vybrala to, co je pro ni nejlepší, aby konečně otevřela oči…
.
Několikrát mě napadlo: Proč mi sakra žádnej chlap nikdy nezpíval?! Snad milionkrát jsem měla pocit: "Awww, to je tak rozkošný!" No jo, to jsem celá já.
.
Občas jsem měla pocit, že budu brečet. Na další stránce mě něco rozesmálo. Emoce, emoce, emoce… Asi tak bych to shrnula!
.
***
↓ ↓

Gay Celebrities Heroes and Icons LGBT <3

29. září 2012 v 14:00 | Lily McEnvy
Included Ricky Martin, Neil Patrick Harris and others.
This is just beautiful... ♥ No more words are needed.

This IS Love.

4. srpna 2012 v 22:15 | Dicy°

*
"I was always around when he was around, hoping the stars would align... I couldn't take my eyes off him." - Neil Patrick Harris talking about David Burtka

Červencový číslo Rock&Popu a novinky ve světě hudby

20. července 2012 v 17:26 | Dicy°
Včera jsem si po dvou měsících koupila Rock&Pop a řeknu vám, že jsem se dozvěděla dost zajímavý věci.
  • Legendární festival Glastonbury se letos kvůli Olympijským hrám ruší! To naštve!
  • Peter Buck vydává sólovku!!!! Nese název Slicing Up Eyballs a obsahuje píseň 10 Million BC. Což jsou zatím veškerý informace, ale jsem na to fakt zvědavá.
  • Serj Tankian vydal novou desku - Harakiri, která u nás vyšla 10. července.
  • Billy Talent, kteří tu nedávno vystoupili (tentokrát už ne jako něčí předkapela), chystají také nové album a slíbili, že příští rok přijedou znovu! (Což je fajn, jelikož mě celkem štvalo, že jsem je letos neviděla, ale Bruce měl přednost, to je jasný!)
  • Taky jsem si přečetla celý článek o Nilsu Lofrenovi, který už pár let hraje v E-Street Bandu, tudíž jsem ho 11. července viděla v Edenu s Brucem. ♥
  • Nechybí taky další část Hippies, a přestože jsem dvě vynechala, stále je to zajímavý. :)
  • Samozřejmě také 14 stránek recenzí, kde jsem si mimo jiné našla Adama Lamberta a jeho Trespassing, který dostal 2 a půl hvězdičky (i když u mě má plný počet!♥), a také hodnocení Bruceovi Ilustrované biografie (od Chrise Rushbyho), kterou mám doma a která dostala 4 hvězdičky (já bych jí dala i tu pátou♥).
  • Rubrika Live je taky celkem nacpaná. No jo, léto a fesťáky. Najdete tu zde Rock Im Park, Sonisphere Madrid, plzeňský Metalfest, Primavera Sound z Barcelony, ale i koncerty samotných umělců, jakými jsou The Mission, Slayer, U.K., Slash s Mötley Crüe, Ozzy Osbourne, ELO, Ken Hensley a Dan McCafferty. ¨
Prostě nadupaný číslo. Tak upalujte do trafiky :)

Happy Father's Day

17. června 2012 v 15:21 | Dicy°
Two greatest family ever
*
***

My Gosh!

17. června 2012 v 11:58 | Dicy°

*

Ale vážně... Takhle jsem taky reagovala, když jsem to viděla v kině poprvý! V kině!! Na velkým plátně!!! ooohhh!♥

So let's get this straight...

17. června 2012 v 11:49 | Dicy°

Občas mě to, co se děje všude kolem, tak hrozně štve! Občas mě unavuje, jaký ten svět je.
Pusťte si na YouTube, když byla Portia u Ellen! Je to krásný video♥
*
Já toho chlapa prostě zbožňuju! ♥

Don't tell me that gays are not good fathers!

11. června 2012 v 13:01 | Dicy°
.
.

***
Homosexuálové nemají podle aktivistů rovné podmínky s ostatními
Praha 4. června (ČTK) - Homosexuálové v Česku nemají stejné podmínky jako ostatní a politici na jejich registrované partnerství pohlížejí jako na vztah druhé kategorie. Gayové nesmějí darovat krev, transsexuálové se musejí při změně pohlaví nechat sterilizovat a registrovaní nesmějí žádat o adopci. Uvádí to stínová zpráva o lidských právech sexuálních menšin, kterou OSN předložily Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu (PROUD) s mezinárodní asociací homosexuálů ILGA.
Situaci hodnotí rada OSN pro lidská práva každé čtyři roky. Příslušná komise by se Českem měla zabývat 22. a 29. října. Dostane i oficiální zprávu od české vlády.
Podle autorů stínové zprávy zákon o registrovaném partnerství, které mohou gayové a lesby uzavírat od července 2006, znamenal v Česku "významný zlom", i když spíš symbolický než právní. Dvojicím osob stejného pohlaví přinesla norma uznání ve společnosti a v některých majetkových a dědických záležitostech zajistila i podobné podmínky, jako mají manželé. Pokud ale jeden z partnerů zemře, nemá vdovec či vdova nárok na pozůstalostní důchod, upozorňuje zpráva.
Poukazuje také na to, že registrovaní nemohou adoptovat děti, a to ani biologické potomky svého protějšku. Autoři považují za diskriminační to, že zatímco jednotlivci v Česku o osvojení dětí žádat mohou, registrovaným partnerům to zákon přímo zakazuje. Pokud by se o adopci snažili, budou prý rovnou ze seznamu uchazečů vyřazeni. "Sexuální orientace by neměla být rozhodující při posuzování, jestli je žadatel dobrý rodič," uvedli autoři.
Dodávají, že se v ČR neuznává ani osvojení ze zahraničí. Pokud dvojice s adoptovaným dítětem přijede, v ČR se ocitne v "právním vakuu" a "podle českých zákonů nebude mít dítě žádné rodiče". V absurdním případě by se tak mohlo stát, že by úřady adoptivním otcům či matkám potomka mohly odebrat a dát ho do ústavu, popisují autoři.
I když registrované partnerství v Česku existuje téměř šest let, úplně ho podle stínové zprávy opomíjí nový občanský zákoník. "Vynechání registrovaného partnerství má velký význam symbolický. Ukazuje, že politici a tvůrci zákonů stále pohlížejí na partnerství osob stejného pohlaví jako na vztah druhé třídy, který se nedá považovat za rodinu," uvádí aktivisté.
Dokument zmiňuje také to, že homosexuálové v Česku nesmějí darovat krev. Sex muže s mužem je totiž rizikový faktor pro přenos nemocí, které zjišťuje dotazník pro dárce. Z dárcovství jsou tedy automaticky vyloučeni i gayové, kteří žijí dlouhodobě ve svazku a jsou věrní, uvádí zpráva. Zabývá se i situací transsexuálů. Podle autorů je podmínkou pro změnu pohlaví a dokladů chirurgický zákrok a sterilizace. Je to "jediný případ nucené sterilizace" v českém právu, uvedli aktivisté ve zprávě.
***
!!!SHIT!!!

I love you too.

31. května 2012 v 14:30 | Dicy°
.
.

There's nothing better than a smile!

28. května 2012 v 15:04 | Dicy°

The Avangers...again.

27. května 2012 v 12:48 | Dicy°

↑ ↓ Tohle mě vážně dostalo. :D

Neil Patrick & David

23. května 2012 v 16:29 | Dicy°
.
.

Oh My God!!

23. května 2012 v 16:14 | Dicy°
Is it a dream or is his hair just perfect!?
.
.
.
.
YES, IT IS!
 
 

Reklama