Duben 2013

Put soap in a public fountain.

15. dubna 2013 v 21:23 | Lily McEnvy |  Before I die
Shooting Stars.

14. dubna 2013 v 18:06 | Lily McEnvy |  My Days
A furt jsem nemocná. Teda... Mám pořád hroznou rýmu a kašel. Takže dny trávím v posteli (už od čtvrtka) a modlím se, aby mě alespoň na chvíli přestala bolet hlava. Hlavně, když mě ve čtvrtek čeká test z matiky a já jesm ještě ani neotevřela učebnici. Zítra se k tomu budu muset donutit hlava nehlava. A to jsem ještě minulý týden nebyla ani na přednášce, ani na cvíčku, protože mi nebylo dobře. Vlastně jsem byla minulej tejden jenom na dvou cvičeních, protože... oh, hello!! mi fakt nebylo dobře.
Teď už jsem fakt přeleželá. Dneska neohlášeně přijela návštěva z Karlových Varů, takže jsem alespoň na chvíli vylezla, jinak jsem tu pod peřinou zalezlá od ráno do večera. Buď si čtu Harryho nebo koukám na Friends, podle toho jak moc mě bolí hlava.
Dneska jsem taky stáhla poslední díl Spartaca. huh... Jakože poslední epizoda! Všichni víme, jak Spartacus skočnil. uh huh... Brečela jse! Už zase! Kupodivu ne tolik, jako když se Agron a Nacir loučily tři epizody zpět. Brečela jsem, protože to bylo dojemný, když Spartacus umíral. Hlavně protože mluvil o své ženě a u toho já vždycky brečím, protože je to je prostě dojemný. Brečela jsem, protože mi ukřižovali Gannikuse a toho já mám z jistých důvodů hrozně ráda. Ale... Nacir a Agron přežili! tralalala! Takže z toho mám fakt radost. Ještě nikdy by se mi nestalo, že by byl konec tak nějak přesně podle toho, jak bych chtěla... Teda, ne že bych chtěla, aby Spartacus umřel, ale bylo mi jasný, že tomu asi neunikne, protože to se prostě stalo... Ale za ně jsem fakt šťastná. Můžu v klidu spát. <3
Jo, u posledního dílu Glee jsem taky brečela. Ale já za to nemůžu. Oni tam brečeli úplně všichni! A jak má někdo nebrečet, když tam vidí Blaineovi puppy eyes! Ee, no way! Už od toho posledního střílení na americké škole, kdy jsem brečela u každýho obrázku na tumblr s fotkama dětí, které přišly o život, jsem si říkala, že je divný, že něco takovýho neudělali i v Glee. A najednou to přišlo! Prostě to museli udělat tak napínavý. Nechat mě takovou dobu v tom, že jsem vůbec netušila, co se stalo. (Hlavně jsem to vůbec nečekala, protože jsem odmítla se tentokrát kouknout předem na nějaký spoilery nebo videa, protože už tak to čekaní na novej díl bylo těžký.) Takže jsem na to zírala s otevřenou pusou a slzama v očích, srdce mi bušilo jako divý a myslela jsem, že vyletím z kůže, pokud mi okamžitě neřeknou, co se stalo... Takže fakt bezvadnej díl! huh!

No, tak já si asi půjdu číst...