Říjen 2012

Bad weeks sucks.

31. října 2012 v 21:53 | Lily McEnvy |  My Days
Tenhle tejden je fakt na prd...

Toho učení je čím dál tím víc. Testů přibývá. A já nevím, co dělat dřív. Kam dřív skočit. Co se učit dřív. Ten zítřejší volnej den mi celkem bodne. Ale stejně ho celej strávím na učením. Konkrétně se potřebuju podívat na daně, jelikož v pátek mě čeká test ze Zdanění v ČR. Kupodivu si ceklem věřím, ale to mě myslím přejde, až ten test uvidím. Příští tejden mě čekají hned dva testy, a to z Ekonomie (z přeednášek, čili z teorie!!) a z angličtiny, což je listening a psaní e-mailu, to bych možná i mohla dát, jelikož ze střední mám myslím celkem dobrou průpravu v anglický korespondenci. Listeningy jsem na střední měla ráda, ale tady už to tak valný není. Jestli to bude něco podobnýho, jako posloucháme při hodinách, tak potěš prdel! To jsou samý cizinci (rozumněno nejsou to rodilí mluvčí), takže jim jde fakt blbě rozumět. Nechápu proč při angličtině (kde se máme NAUČIT ANGLICKY) posloucháme někoho, kdo sám skoro anlicky neumí. A věřte, že Indové mají ještě horší přízvuk než češi (a to už je co říct!)

A do toho ta sebevražda, což člověku náladu taky moc nezvedne...

Tenhle týden se výjimečně těším domů. Netěším se na to, až budu zase spát na tvrdým gauči v obýváku, i když i to má své dobré stránky a já jako optimista na ně samozřejmě beru ohled. Jako když jsem minulou neděli do noci koukala s tátou na telku. Fakt legrace s mým tatínkem. Ten mi tady v Praze chybí. Když jsme se přetahovali o tácek s brambůrkama, kterej si táta přinesl k televizi a jako správnej lakomec se nechtěl rozdělit, takže jsem mu musela lést za krkem (doslova!), abych si mohla alepson jeden vzít. A nakonec jsem zvítězila. Nehledě na to, že už Talentu se vždycky nasmějeme. Nechápu mamku, proč na to taky nekouká, když je to taková legrace. Když už jsem u mamky... nečekaně už se se mnou v pohodě baví, i když byla kvůli tomu minulýmu víkendu naštvaná, ale včera když jsem ji volala a řekla ji, že už mám na pátek zarezervovanej bus, tak ji to potěšilo. Ale já se už fakt těším domů... Jak už jsem řekla, tenhle týden nestojí za nic a vážně ocením, že alespon pár dnů budu zase doma. Třeba babi zase udělá k obědu něco dobrýho jako minule. Třeba tentokrát už opravdu uvidím ty moje plzenáky milovaný, když jedu domů na celej víkend!♥ Navíc si zase budu moct pokecat s bráchou, pořešit Doctora Who, odpovědět mu na jeho všetečné otázky ohledně Torchwoodu a tak podobně.
Jediný, čeho se tak trochu obávám, že nebudu mít klid na učení. A že bych ho vážně potřebovala... Potřebuju se prokousat učebnici Managementu, Ekonomie, Mikroekonomie a možná si zopakuju rovnou tu angličtinu. Takže mě asi čeká perný víkend.
Přemýšlím, že zítra, až si půjdu nakoupit nějaký to jídlo, abych tu neumřela hlady, koupím i něco pro rodiče. Táta se mě pokaždý ptá, co jsem mu přivezla. To by asi čuměl, kdybych mu fakt řekla, že pro něho něco mám... Ale jo, těším se domů a mám náladu udělat dobrej skutek. A navíc si dokážu představit, jak budou všichni doma vyklepaný, jestli se dozví o tý sebevraždě taky na koleji a tak, takže myslím, že nějaká ta čokoláda přijde vhod. I když táta ocení víc, když mu stáhnu nějakej film... Na tenhle týden jsem mu tam nechala hned dva, který chtěl, takže tak... Jsem vzorná dcera. A můj tatínek to dokáže ocenit. Minulý víkend mě pořád chválil... Ještě aby ne, když jsem celou neděli proseděla na učebnici Managementu. Tenhle týden to bude asi horší. Musím se naučit přibližně 158 stránek! huh?! A to je to jenom jeden předmět. Ekonomie bude ještě horší, tam je toho taky hodně a ještě k tomu to musím pochopit, protože to bude na tom asi to nejtěžší, jelikož na úterní přednášce jsem se mírně (jakože fakt hodně!) zděsila, že místy nemám vůbec ponětí, o čem to profesor mluví. Grafy ještě dobrý, ale všechny ty nesmyslný zkratky a písmenka... achbože!
A ty výsledky testů na isisu pořád nejsou a já už z toho mám fakt nervy. Doufám, že zítra už to tam bude, jinak nevím... Jinak dole na chodníku bude druhej flek! (za tohle skončím v pekle!)

Tenhle týden má jediný velký positivum... A to, že jsem po delší době jukla na novinky na Tumblr o Bruci a zjistila jsem jednu naprosto úžasnou věc. Že o něm vyšla nová knížka. Že se rozhodl vpustit do svého soukromí jistého spisovatele (jehož jméno si nepamatuju a jsem líná ho hledat) a ten o něm napsal knihu. A co já jsem udělala? Hned jsem si ji našla a hned jsem si ji taky obědnala. Takže už jen čekám, až mi přijde zpráva, že je připravená k vyzvednutí v Plzni a já si tam jedno krásné pondělí cestou na busák zajdu a budu číst. Jen doufám, že jsem to dobře pochopila a objednala a že to je v angličtině. Ale co, česky to taky přežiju. Hlavně, že to je o Bruceovi. Doufám, že tam bude alespon jeden obrázek. Ale na to mám jinou knížku... :D ♥
A taky bylo dneska hrozně krásný počasí...
***
A já jsem si dvakrát podpálila ofinu, když jsem se snažila zapálit si cigáro. Nechápu to. Asi se proti mě všechny zapalovače spikly a rozhodly se, že když už budou výjimečně hořet, tak mi místo cigára podpálí vlasy!
A stejně kouřit nepřestanu! :P

It's Time.

31. října 2012 v 18:05 | Lily McEnvy |  Glee


miluju, miluju, miluju, miluju...

KLAINE!! :D ♥

a tuhle písničku!♥

Crazy little thing called Love.

30. října 2012 v 23:18 | Lily McEnvy |  My Days


V tomhle videu ho prostě zbožnuju (asi tak jako v každým jiným)! Ale tady mu to fakt sluší. Dneska jsem měla náladu právě na jeho písničky, tak jsem si to dala i s videama na YouTube. A mám se skvěle. Přispala jsem si až do jedenácti a do školy jsem šla až na přednáčku Ekonomie. Takže jsem tam skejsla od čtyř do sedmi.
Překvapivě bylo narváno. Lidi seděli i na schodech v posluchárně. Já jsem měla štěstí. Viděla jsem Andrej a měla vedle sebe místo, takže jsem si dokonce i sedla, a to jsem přišla celkem pozdě. Nakonec to byly hrozný tři hodiny nudy, kreslení grafů a psaní nesmyslých zkratech. Moc jsem si z toho neodnesla, ale pravděpodobně mě čeká celý víkend v přítomnosti učebnice Mikroekonomie, protože podle všeho se příští týden píše test. Huh!!
A na netu už jsou vypsaný termíny ke zkoušce ze Zdanění, takže to je oficiální. Začínám mít nervy. Ty výsledky z testu z ekonomie a z informatiky ještě nevím, ale už bych to ráda věděla, protože z toho mám hrozný nervy. Podle toho, co říkala Andrej, nejsem jediná, která měla problém to všechno stihnout. Což mě mírně uklidnilo, ale pořád mě ta nejistota děsně sere.
Dnešek jsem zvládla bez jedinýho Redbullu! :D Prostě válím...


jsem mírně zamilovaná... ale nebudu předbíhat!


Live in Prague and be cool.

29. října 2012 v 20:55 | Lily McEnvy |  My Days
Ale jakože vážně... Dneska je tak skvělej den! (Teda myslím od tý doby, co jsem nasedla do Studentu a jela do Prahy) Potkávám samý úžasný lidi. Neznám je, ale co... Pražáci jsou boží! Krásný! Stylový...

V autobuse vedle přes uličku seděli dva naprosto úžasný kluci. Vystajlovaný! Ten blondák měl tak úžasný vlasy, že jsem málem umřela závistí... Jakože jsem měla pocit, že to je Adam a Sauli! ♥

Pak cesta metrem... Bože, ten "kluk" byl tak stylovej. (Nevím, jestli mám říct kluk nebo chlap, ale kluk zní líp :D) Nagelovaný vlasy, stylový oblečení, krásný oči, hezkej úsměv... Málem jsem umřela. Škoda, že vystupoval dřív než já, neměla jsem se pak na co koukat... ♥Write a book.

29. října 2012 v 20:48 | Lily McEnvy |  Before I die

I'm working on it...

See R.E.M. get together again.

28. října 2012 v 12:56 | Lily McEnvy |  Before I die

For sure! Fuck yeah!
Dnes cestou metrem na Zličín jsem je zase poslouchala. Worst joke Ever (která je z n eznámých důvodů jednou z mých nejoblíbenějších od nich)! Měla jsem tak hroznej pocit. Z toho, že už je ted tolik neposlouchám, z toho, že už na nich neujíždím, jako kdysi, ještě než se rozpadli, z toho, že mi tak hrozně chybí! ♥
Já chci, aby byli zase spolu, já chci, aby vydali další album s úžasnýma songama, já chci, aby zase přijeli do Prahy...
CHCI JE ZPĚT.

I met the Star! (The Actor with capital A) <3

27. října 2012 v 22:24 | Lily McEnvy |  Torchwood
Bože, dnešek byl tak úžasnej, děkuju ti za něj!!
Snad nejlepší den v mým životě...

Vstávala jsem asi kolem jedenácté, takže jsem nestihla ani plánovanou snídani, protože jsem se musela pořádně přichystat na cestu do města. Kolem dvanácté jsem vyrážela. Venku sněžilo a byla fakt zima, ale to mi náladu nezkazilo. Jediný, co mě cestou na nádraží nasralo, byl telefonát od matinky, která opět nadávala, že jedu domů až v neděli, ale na to jsem brzy zapoměla. Nasedli jsme na metro, dojeli na Kačerov, tam jsme přesedli na bus a za chvíli jsme byli v naší cílové stanici - KD Novodvorská. Zaplatili jsme vstup, porozhlédli jsme se kolem, koupili si pití na baru (chytré pít Frisco, když jsem nic nejedla, ale kupodivu mě to celkem zasytilo, že už jsem pak ani neměla hlad... Nebo jsem to už nevnímala :D), pak jsem koukli na program, koupili místenky na besedu v pět a šli si poslechnout přednášku od The New Normal, která byla sice zajímavá, ale nic nového jsem se tam nedozvěděla. Pak jsme si ještě zkrátili čekání na besedu u parodie himym, která byla fakt dobrá. Takže jsme se celkem dost nasmáli, ale já už jsem se stejně těšila na tu besedu a na to, až uvidím Garetha! ♥
Jak jsem potkal matku naší lesbické dcery skončila, já jsem stihla ještě jít na záchod, H. si koupil něco k jídlu (já už jsem byla tak natěšená, že jsem neměla ani pomyšlení na jídlo, který stejně nevypadalo moc vábně. Ještě k tomu, když už jsem ve VIP salonku zahlídla Garetha). Beseda začala pár minut po páté. Před tím jsem si ještě stihla kopit poukázku na vyfocení a podpis. V sále nebylo tak narváno, jak jsem čekala a ty dvě hodinky utekly hrozně ryhle. Ale bylo to fakt boží. Všichni tři (kromě Garetha David-Lloyda tam byla ještě Alaina Huffman ze Stargate: Universe a Gary Graham ze Star Treku) byli úžasní a vtipní, speciálně Gareth, který neustále pil pivo (ke konci si ještě poručil Ferneta), občas vykřikoval česká slova ("šukat Buffy" :D:D:D) a dvakrát musel na záchod (beer moment). Celou besedu jsem si náramně užila.
Pak beseda skončila a bylo na programu focení, and I was freaking excited about that! Gareth na chvíli někam odběhl, takže jsme si museli ještě chvíli počkat. Pak konečně dorazil, já se postavila do krátké fronty a snažila jsem se, aby nebylo vidět, jak se mi klepou kolena. Když si ode mě ta paní vzala poukázku na focení, došlo mi, že se to opravdu děje, že se s ním opravdu vyfotím. A PAK NA MĚ KONEČNĚ PŘIŠLA ŘADA. Krásně se na mě usmál, pozdravili jsme se, zeptal se mě jak se mám, řekla jsem, že ted SKVĚLE, pak nás vyfotili, načež Gareth prohlásil, že se neusmíval, at nás vyfotí ještě jednou. Já jsem s tím problém neměla, alespon jsem vedle něho mohla být alespon o chvíli déle, tak krásně voněl!♥ Pak jsme se rozloučili, opět mi věnoval jeden ze svých okouzlujících úsměvů a já s debilně štastným úsměvem odešla.
Ještě jsem si musela počkat, až mi tu fotku vytisknou, abych si ji mohla nechat podepsat, a jelikož jsem byla mezi posledními, tak jsem to stihla tak tak. Když jsem mu tam položila tu fotku, tak se na ní tak podíval, ukázal na mě (na tý fotce), pak se na mě s úsměvem podíval a: "Beautiful!" Povedlo se mi zůstat celkem v klidu, oplatila jsem mu úsměv a poděkovala jsem mu. Podepsal se, napsal mi věnování a pak mi fotku podal zase s tím svým úžasným úsměvem.
ŠTASTNÁ JAKO NIKDY JSEM MOHLA JET DOMŮ!♥♥♥
♥♥♥
AND YES, HE WROTE With Love AND THAN xxx !!!!
AND HIS SMILE??!! LIKE... OH MY GOD! IT'S UNBELIEVABLY BEAUTIFUL!
I'm the happiest person in the whole fucking World!♥
and by the way, his daughter's name is Lily, and she's just adorable! LIKE HIM!♥

C'mon, let's shine brighter, let's be You & Me.

26. října 2012 v 22:21 | Lily McEnvy |  My Days


Poslouchám to pořád dokola. A cítím se divně. Miluju, když mám takovýhle nálady.
Mám chut se smát, mám spoustu důvodů být happy, ale když pořád poslouchám tenhle song, dívám se na tohle video a přemýšlím o všem možným, chce se mi brečet... A ani nevím proč.

Tak hrozně se těším na zítřek. Až ho zase uvidím, až budu mít zase pocit, že nejsem sama, že je tu možná někdo, komu na mě záleží a kdo mě má rád. Těším se, jak si užijeme FanCity. No, jasně, těším se, až uvidím Garetta. Ale nechci dopoledne poslouchat, jak mi bude táta nebo máma nadávat za to, že pojedu domů až v neděli ráno. To mi zase zkazí náladu. Mě to tak strašně unavuje se s nima pořád dohadovat. Jak se pak mám těšit domů, když vím, že mě tam čeká tohle (a tvrdej gauč, na kterým mám spát). Jak ode mě můžeou očekávat, že se tam pohrnu plná nadšení. Já nevím, proč nedokážou pochopit, že Prahu miluju a že doma už nejsem tak ráda, jak jsem kdysi (hodně dávnou) bývala. Do Prahy jsem se těšila tak strašně dlouho, už co jsem nastupovala na střední, jsem věděla, že po maturitě prostě odejdu z Plzně. A ted jsem tady, můj sen se splnil a já musím jako vocas každej víkend jezdit domů. Nehledě na to, že tady mám mnohem větší klid na učení. Můžu si udělat přestávku a jít si na balkon dát cigárkou, když už mi to učení leze moc do hlavy. To doma není, doma pořád někdo kříčí, pořád po mě někdo něco chce, pořád se mě na něco někdo ptá, pořád mě někdo buzeruje, pořád, pořád, pořád...
Nobody said it was easy
No one ever said it would be this hard

Na druhou stranu... Mi tak strašně chybí ti moji plzenáci. Mám pocit, že jsem je neviděla celou věčnost. Chybí mi to, že stačí napsat a můžu s nima jít ven, na pivo, na kafe, jenom tak ven na cígo a prostě dlouhý hodiny jenom tak kecat. Tak ráda bych si s někým pořádně popovídala úplně o všem. A místo toho sedím a píšu to sem. Tak strašně ráda bych na tom balkoně nekouřila sama, hrozně bych si přála, aby tam se mnou mohl někdo být s kým bych mohla jenom tak s cigárkem pořešit úplně všechno, pořádně se zasmát a dělat blbosti. Tohle je to jediný, co mi tady v Praze chybí. Jasně, je to Praha, je to splněný sen, lidi jsou tu skvělí, na školu si nemůžu stěžovat, ale...

Asi bych si už vážně měla pustit něco jinýho, nebo z toho zešílím. Možná bych si mohla pustit ten novej díl tbbt, nebo Arrow. Jenže já na to prostě ted nemám náladu. Tu písničku už bych vážně měla vypnout, protože je mi z ní smutno, jak mi chybí tolik lidí, který už jsem dlouho neviděla, ale stejně ji tam ještě nechám, protože je krásná a protože trocha melancholie nikdy nikoho nezabila... (no, tak to budu asi první!)

Sterek rules the World! <3

26. října 2012 v 20:57 | Lily McEnvy |  Teen Wolf
Honestly... This is the most beautiful video I've seen recently! Overcome with emotions (as always these days... you know... Sterek, Sterek, Sterek). I can't even say how much I love this. It's just perfect. I'm done. Totally in love
Oh my freaking God! I'm laughing so hard I'm crying! This is awesome!
***
A takových podobných videí je plný youtube, respektive Tumblr. ♥♥♥
STEREK, FOREVER! BITCHES!! ♥
***

Všechno a nic! Nervy v hajzlu!

26. října 2012 v 20:28 | Lily McEnvy |  My Days
Bože, jak mě se dneska ráno nechtělo vstávat. Zase v sedm, zase přes celou Prahu, zase na softbal.
Ale hned, jak jsme začali hrát, hned jsem byla ráda, že jsem tam. Fakt si to užívám. Navíc skvělá parta lidí. Akorát dneska zase byla docela zima, takže jsem celkem probrzla, ale co. Pěkně jsem si zasportovala. A bodovala jsem! :)

Na Zdanění v ČR jsem se zase vybodla, protože jsem musela na kolej, jelikož jsem si tam zapomněla věci do školy, takže jsem to mírně nestíhala, takže jsem to vypustila. Alespon jsem byla čilá na Ekonomii a Informatiku. Jak se ukázalo, ještě že tak... Na ekonomii nám napařil "nečekaný" testík, takže haha! V hlavě jsem dolovala, co si pamatuju ze střední o poptávce, protože z těch hodin tady si skoro nic nepamatuju (a to je Ekonomie jedno ze dvou cvíček, na kterým jsem ještě nechyběla!). Tak jakože jsem tam něco vymyslela a spatlala jsemt am i nějakej ten graf, takže jsem hrozně zvědavá, jak to dopadne. Ale nemáme minimální počet bodů, takže jsem zatím v klidu, protože si to pořád můžu vytáhnout dalším testem.
Informatika je horší. Test byl sice očekávanej, učila jsem se ten PowerPoint jako debil, celej středeční večer, ale stejně mi to bylo ho*no platný, protože to, co jsem si cvičila, tam stejně nebylo. Total Comander totální píčovina, takže jsem se s tím srala takovou dobu, že mi pak na tvorbu presentace nezbylo už tolik častu. Těch sedm snímků jsem mírně odflákla. Do záhláví jsme měli vložit variantu testu, a jelikož mě už celkem tlačil čas, tak jsem to tam jako frajer nakopírovala na každej snímek zvlášt. Ale je to tam! Ten odkaz jsem nestihla, takže bod dolů. Ty animace (jak jsem se přesvědčila po odevzdání!!!) mi taky nevyšly úplně tak, jak bych chtěla. Takže KURVA, KURVA, KURVA.
Jenže nejhoší je, že mám minimální počet bodů, kterej když nedostanu, tak vyletím a můžu si zapsat informatiku rovnou do příštího semestru a 6 kreditovejch poukázek v píči! Jakože mám toho profesora fakt ráda, protože z profesorů, který na něco mám, je nejhezčí a je to pohodář, ale moc mě po tom testu nepovzbudil... Začali jsme dneska pracovat na týmovým projektu, takže jsme dávali do kupy ty týmy. Už jsme měli náš tým, který se skládal z pěti lidí, když z něho vypadlo, že jelikož dvě holky nepřišly na test a teoreticky teda vyletí, tak budou týmy jenom po čtyřech (jelikož jedna holka zůstala sama bez týmu... ještě aby ne, když je z Ruska a neumí ani pořádně česky!). My a ještě jeden tým, kterej byl po pěti, jsme začali protestovat, načež on na to, at klidně uděláme tým i po šesti, že stejně předpokládá, že někdo po prvním testu vyletí!!! AHA!!!! Takže Ruska šla k nám a já jsem málem spadla ze židle! Já nechci opakovat informatiku!!!!!!!!!!!!!!

Po dnešku mám nervy v píči! Do toho všeho totiž moje matka zase vyšiluje! Ale já prostě zejtra domů nepojedu, protože prostě musím na Garetta!

Tak jsem si večer dala hezky cigárko na balkoně, abych trochu vychladla... Ještě aby ne. Když je tam taková zima! A ten rozhled stojí za to!
Já tu Prahu tak miluju! ♥ A moje matka mě pořád nutí jezdit domů!! áááá
I love you, Philip Morris♥ (a dostala jsem k nim i zapalovač!)

Goodfellas v Paláci Akropole.

26. října 2012 v 19:58 | Lily McEnvy |  Goodfellas
Konečně mám chvilku času jsem dát ty nádherný fotky...↓

Share on-stage dance with Bruce Springsteen.

25. října 2012 v 22:20 | Lily McEnvy |  Before I die

No jo, mám velký sny. Ale co, já za to nemůžu. Já už jsem se tak narodila. Bruce je pro mě prostě Bůh a jednou bych si s ním prostě zatancovala při Dancing in the Dark. I když je mi jasný, že je silně nepravděpodobný, že by mě na to podium vytáhnul, už jenom pro to, že jsem na něj moc vysoká :D a že si většinou vytahuje děti... Nechápu! No a co, že jsou roztomilý a blablabla! Já jsem taky roztomilá! A taky umím tancovat! A taky chci, aby se na mě alespon usmál!! ♥♥

It's official: Garreth David-Lloyd is already in Prague! <3

24. října 2012 v 20:04 | Lily McEnvy |  My Days
Mírně závidím bráchovi. Právě mi volal, že je na FanCity a že prej: "Hádej, kdo kouří před vchodem?" Tak trochu jsem tušila, ale raději jsem se zeptala. Prej: "Ten tvůj z Torchwoodu. Stojí tam s cigárkem, v ruce má pul litr piva... A má vousy"
BOŽE! BOŽE! BOŽE!!
Už aby byla sobota a já tam byla taky. Už abych ho taky viděla, už abych se s ním mohla vyfotit a třeba si zaplatit i ten autogram. Ale už jenom to, že ho uvidím!
Jenom škoda, že třeba nepřijel i John. Ale ten má už tak dost nabitej program. Ale GARRETH DAVID-LLOYD!!! LIKE WHAT?!!!
Nějak pořád nemůžu uvěřit tomu, že ho uvidím!!! áááááá ♥
Tak jo... uklidním se!
***
Jsem na sebe celkem pyšná, jak jsem dnešek zvládla. Došla jsem na tu přednášku managementu (opět zbytečně, protože mě zase v tom seznamu nepřečet, takže zase nedostanu body za účast! pochybuju, že mě v tom seznamu vůbec má!), dokonce jsem si psala i poznámky! Pak jsem byla i na obědě a i když jsem toho moc nesnědla, už alespon vím, kolik mě stojí jeden oběd. A zrovná levný to teda není! Pak jsem zvládla i tu angličtinu, i když na tu presentaci jsem si to téma pořád nezapsala, ale na to je ještě čas. Pak nákupy a pak kolej. Nainstalovala jsem si ten edu-learning, takže už jsem stihla asi pět lekcí v power-pointu. Je to fakt sranda! Mám pocit, že to snad dělali pro desetiletý děti :D Ale pokud takhle bude i test, tak si můžu pískat!

***
.

Meet Darren Criss.

22. října 2012 v 13:57 | Lily McEnvy |  Before I die

... and tell him He's absoluty freaking perfect as Blaine in Glee! ♥

Derek <3

22. října 2012 v 13:00 | Lily McEnvy |  I draw
♥♥

If you wanna make God laugh, tell him all the big plans that you have.

21. října 2012 v 19:42 | Lily McEnvy |  My Days
Když jsem jela tenhle týden domů, plánovala jsem si, jak se o víkendu budu věnovat učení. Jak si dopíšu poznámky z informatiky a z ekonomie, jak si projdu něco z učebnic (když už jsem si je teda koupila a se dvěma jsem se dokonce táhla do Plzně) a co? Všechno jsem to s sebou táhla zbytečně. Žádný sešit ani učebnici jsem neotevřela. Nějak na to nebyl čas, a když čas byl, tak zase nebyla nálada.
Přijela jsem opět v pátek v podvečer. Venku už byla tma, teplo taky zrovna nebylo. Ještě jsem zašla na jedno pivo a na pokec a domů jsem přijela kolem půl desátý. Tak akorát vybalit věci, dát si horkou vanu a jít se flákat na net. Což jsem přesně udělala. Spát jsem musela v obýváku kvůli stále nedořešenému problému s děravou střechou sousedů, díky které nám zatéká do pokoje. První noc byla krušná, ale nějak jsem ty bolavý záda rozchodila a rozhodla jsem si, že si výjimečně nebudu na nic stěžovat. Konec konců jsem byla zase doma po dlouhém týdnu. Mohla jsem strávit nějaký ten část s bráchou, což byla věc, kterou jsem si na tomhle týdnu opravdu užila. Nejenže jsme se v pátek v noci ještě společně koukali v obýváku v telce na Na stojáka a slušně jsme se u toho zasmáli, ale brácha ještě k tomu začal koukat na Doctora Who. Sice jsem to ještě neviděla, přeštože už to dlouho mám v plánu, ale mám ted tolik rozkoukaných seriálu (nehledě na všechny filmy, které jsem si stáhla a ještě jsem je neviděla), že na to ted prostě nezbývá čas. Ale na druhou stránu znám téměž zpaměti Torchoowd, což jak všichni víte (!!!) je spin off k Doctoru Who. Takže máme s bráchou zbrusu nové téma k hovoru.

V sobotu jsem byla na obědě s rodičema a s bráchou, protože táta dostal k narozeninám poukázku do restaurace. Bylo to fajn, ale vážně mě nebavilo poslouchat, jak jsem si měla dát něco jinýho než salát, abych se pořádně najedla! Haloo! Mě stačí bohatě salát a jsem plná! A jakože jsem fakt byla plná, hlavně když mě mamka ještě donutila dát si něco sladkýho! Myslela jsem, že prasknu. Takhle vážně nezhubnu. Začínám z toho opět mít čím dál, tím větší deprese. Ona asi hodina a půl softbalu týdně nebude stačit. Asi začnu zase běhat. Mamka se mě ptala, jestli bych s ní alespon o víkendu nechodila běhat, což bych hrozně ráda. Jelikož za prvé nebudu muset běhat za tmy sama a za druhé mám alespon výmluvu, proč běhat, a nikdo mě nebude podezřívat z toho, že zase hubnu, a nebudu muset poslouchat řeči o anorexii a blablabla. Bod pro mě!

V sobotu opoledne taky přijela teta s bratrancema, takže zase zabitý odpoledne. Ale občas byla i celkem sranda, takže si prostě nebudu stěžovat, i když bych našla milion věcí, který mě tak strašně srali...

Za to dnešek jsem si užila. Místo toho, abych se učila (jak jsem měla v plánu), jsem se celej den flákala. Četla jsem si Sterek fanfiction (asi tak jako pořád... poslední dny! :D), dokoukala jsem film Freaky Friday (Mezi námi děvčaty), který jsem rozkoukala už včera večer, taky jsem stihla jeden díl Ellen, konečně jsem si zase pustila po dloooouhé době Shelter (což už jsem taky měla v plánu dlouho, jelikož posledních pár dnů poslouchám hodně soundtrack k tomuhle filmu, kterej je podlé mého prostě nejlepší soundtrackem všech dob!), a k tomu všemu jsem zase chytla tvořivou a něco jsem načmárala na papír. Neříkám, že to je úplně skvělý, ale i tak jsem na sebe pyšná, že po snad nekonečný době, jsem zase vytvořila něco alespon ucházejícího... Nehledě na to, že už asi týden se snažím dokopat, abych zase začala psát, jelikož jsem se už asi dva měsíce nehnula z místa s románem a to jsem ho začala psát teprve v červenci. And that's pathetic, huh?!

A ted to vidím tak, že počkám, až se mi stáhne díl Teen wolf (tenhle seriál jsem si prostě musela stáhnou! pro tentokrát udělám výjimku a nebudu na něj stále dokola koukat jen na internetu, protože mám tušení, že na to budu koukat často!), a pak půjdu koukat s tátou na talent.

Tak se mějte famfárově, bááj


Photoshoot 15. 10. 2012

17. října 2012 v 14:51 | Lily McEnvy |  Style and Fashion
V pondělí jsem opět byla doma sama, a jelikož jsem se mírně nudila, tak z toho zase cosi vzniklo...
Kromě mě (v hlavně roli) se focení účastnily také následující:
Svetr z Kenvela, šátek, kalhoty, tepláky z New Yorkeru.

Fu*king four months!!

14. října 2012 v 10:31 | Lily McEnvy |  Teen Wolf
Miluju, že celý Tumblr je plný obrázku a dalších naprosto úžasných věcí kolem Teen Wolf. Nevzdělaný člověk by se mohl zeptat proč? (Inteligentní člověk na Teen Wolf kouká a chodí na Tumblr, takže už to dávno ví). Druhá, zatím poslední, série Teen Wolf skončila v srpnu a od té doby bylo ticho. Ticho před bouří. A včera začala bouře...
Včera byl na comic-conu v New Yorku panel Teen Wolf (By the way hrozně mě sere, že jsem tam nemohla bejt. Za prvé New York, za druhé Comic-con, za třetí panel Teen Wolf. Debilní Česká republika!) a do světa byly vypuštěny mini spoilery na třetí sérii. Včera jsem strávila hodiny na Tumblr a občas jsem měla pocit, že každou chvíli umřu. Šíleně debilně jsem se usmívala, štěstím jsem občas nemohla dejchat a bála jsem se, že každou chvíli omdlím pokaždé, když mi došlo, že budu muset čekat ještě 4 měsíce...

Za prvé: Styles se přenese přes to, že ho Lydia nechce. Konečně! Ne, že bych mu to nějak nepřála, nabo tak, ale Lydia se k němu určitě nehodí. To je jasný! Zajímalo by mě, s kým Lydia teda bude. Jakože zůstane sama? To né!! S Jacksonem bejt nemůže... Proč? PROTOŽE COLTON ODCHÁZÍ!!!!!! Why, just why?!! Why did they do this to me? They creat the most handsome warewolf with the most beautiful pale blue eyes in the whole fucking Universe and then... Colton is gone.
Takže Lydia bude sama... Možná bude najednou Stylese chtít, protože Jackson tam nebude, ale Styles se na ni vysere, protože ho do ted skoro pořád ignorovala. STYLES SE PAK PŘIZNÁ, ŽE JE BISEXUÁL...Konečně! Konečně! Konečně! Konečně nějaká bisexuální postava v celý posraný televizi! Díky! Díky! Díky! Konečně někdo, kdo chápe, že to není nic nenormálního... Že když je někdo bisexuál, tak to neznamená, že prostě ještě neví, co chce! Díky. Asi budu brečet dojetím a štěstím zároven... Já věděla, proč si mám Stylese oblíbit, já věděla, že ne nadarmo je to moje úplně nejvíc nejoblíbenější postava z celýho seriálu. A ještě k tomu se má v seriálu objevit novej gay character! ♥ woohoo!
Já věděla, proč na ten seriál začít koukat. Já věděla, že je něčím výjimečnej!
Jo a na konec... Jeff přiznal, že se nebráni Sterekovi, což znamená, že se možná dočkáme toho, co si zatím všichni musí jenom představovat, toho, čeho je plnej Tumbrl.
Jestli ty čtyři měsíce přežiju, tak to bude úžasný!!
Bože, dej mi sílu, at se toho dočkám! Sterek forever! ♥ A i kdyby nebyly spolu, i kdyby se Styles zamilovat do novýho geje na scéně, tak to stejně bude úplně boží! I když já stejně doufám, že se dočkám Stereka! Jeff sliboval víc "Sterek scén", což zní dost nadějně! Oni jsou pro sebe jako stvořený! A pořád mám v hlavě to, co řekl Derek v tý scéně, kdy po něm Erika vyjela: "I have someone else in mind!" Koho asi jinýho, než Stylese?!!! huh?
Je těžký ho nemilovat ♥

S rozumem v koncích.

11. října 2012 v 19:33 | Lily McEnvy |  My Days
Mám rozečtenou Bridget Jonesovou - s rozumem v koncích. A dneska jsem si oba dva díly stáhla jako film a hned jsem se na ten první koukla. Teda řeknu Vám, ten Colik Firth to je krasavec. Já zbožnuju chlapi, který mají takovej ten hrozně roztomilej kukuč, ale stejně Vám přijdou hrozně sexy. Jak to ty chlapi dělaj. Jakože serou mě. Za to jak jsou občas složitý, jak člověk pomalu potřebuje vysokou školu, aby je pochopil, za to jaký jsou to občas hrozný svině, na který byste tak maximálně plivly z okna (jako moje mamka!)... A pak Vám dojde jak hrozně jsou k sežrání, jak bez nich stejně nemůžete žít.
Nevím, proč pořád chodím na iGirls, když vlastně nic nehledám. A že mi poslední dobou píše nějak moc holek. Jedna se mě zeptala, co vlastně hledám. Řekla jsem pravdu (nejsem chlap, kterej si potřebuje hned hledat záložní plány!), že hledám momentálně spíš jenom kamarádky. Prý by ráda byla mojí kamarádkou... Vzápětí se mě zeptala, jestli si vyměníme fotky. Ale vážně, mám pocit, že ty ženský jsou ještě víc úchylný než chlapi. Tak jsem jí poděkovala za fotku, kterou mi poslala, a nenápadně jsem se odhládila. A vážně bych měla sebrat veškerou svoji silnou vůli a přestat tam chodit (alespon na nějakej čas).
Vážně se bojím, že se něco zase posere. Jakože Honza je fajn. Jakože fakt fajn. Ale já se znám. Až moc dobře... Néé, tohle jsem psát nebudu. Svoje blbý úvahy raději nebudu zveřejnovat. Nechám si je v hlavě a nebudu se s nima nikde chlubit. Ono ani není čím se chlubit.

Jo, zpátky k Bridget Jonesové. Vážně mi přijde hrozně vtipný, jak si pořád stěžuje, že je hrozně tlustá, přitom váží mín jak já. A to mě vážně deprimuje. Protože já už bych vážně měla něco shodit. Ale v zimě to jde blbě. Hlavně když nemůžu chodit běhat ven. Ale třeba softbal nějak pomůže. Taky bych měla omezit sladký, ale to si říkám pořád, a nikdy to nedodržím. Přemýšlím, že se přihlásím do taneční školy, abych měla víc pohybu. A nechci se v Praze nudit. Bylo by fajn sehnat někoho, kdo by chodil se mnou, ale uvidím...

Konec úvah. Asi si dám sprchu, udělám si čaj a budu čumět na telku.

It's really happening! <3

11. října 2012 v 16:39 | Lily McEnvy |  I take a photo
Ta fotka není nic moc, fotila jsem to trochu ve spěchu... Není tam taky poznat, jak moc krásně modrý ty lístky jsou! Dneska jsem pro ně byla v Akropoli a už se nemůžu dočkat na úterý, kdy za prvý uvidím Honzíka a za druhý uvidím opět Goodfellas na živo!! ♥♥ Wooohooo! ♥ A jenom za 90,-- :D ♥♥