Červen 2012

Úlovek měsíce! Ne-li celého roku!

26. června 2012 v 16:47 | Dicy° |  My Days
Yesterday I dreamt of a book about Bruce Springsteen. Today I bought it. 'cause when you're working on a dream they can come true!
***
Ano, cesta do Plzně se vyplatila. Na chvíli jsem vypadla z baráku, kde se nedá v klidu přemýšlet. Bráchovo spolužáci jsou (mírně řečeno) docela hluční. Zajela jsem si do Plazy a zašla jsem do buxu.
Hned jsem zamířila do oddělení Napínavé, kde jsem pár minut strávila výběrem nejlepší knihy od Wilbura Smithe. Nakones jsem zvolila Na život a na smrt a musím říct, že už se vážně těším na pátek, až se do ní cestou do Francie začtu. Courtneyové nikdy nezklamou. Poté jsem jako obvykle zamířila do oddělení Celebrity, jen tak kdyby náhodou... A náhodou... Můj pohled se hned zastavil na jedné jediné knize.
Biografie Bruce Springsteena s dobovými a dosud nepublikovanými fotografiemi. Nad ničím jsem nepřemýšlela, popadla jsem ji a uháněla k pokladně. Hned cestou autobusem jsem se do ní začetla a 32 stránek už je za mnou. Fotografie jsou nádherné! A čtení je to hodně zajímavé. Samozřejmě většinu už jsem jako správná fanynka dávno četla na internetu. Ale mít to hezky všechno pohromadě a ještě k tomu s tak krásnými fotografiemi, to je páni něco!

Jenom co gympláci vypadnou a já se konečně dostanu do svého pokoje, přidám nějaké fotky;)

Teď se jdu nějak zabavit...
***

Na Twitteru mám celkem hezký čísla...
***
A na Tumbrl taky... The best things about Adam Lambert se těší vcelku dobré popularitě:)
bááj.

Nuda na eNtou.

26. června 2012 v 13:17 | Dicy° |  My Days
Tři dny do dovolené. Nic zajímavého se neděje. Brácha dělá doma nějakou zvláštně úchylnou akci spojenou s promítáním fotek z jeho výletu do Německa. Zatím se to tu pomalu rozjíždí, první host dorazil. Bratr odjel. A co tu teď mám jako dělat?
Už dopoledne jsem mu říkala, ať nepočítá s tím, že se mu budu starat o to, aby se tu Tomáš nenudil. Ne, já zapínám mód ignorace. Ne, že by Tomáš nebyl pěknej! :D O to nejde... Já jsem zadaná, mě to vlastně může být úplně jedno :D

Očekávám, že mi napíše Opička. Že bychom zašli na pivo. Mám na pivo chuť a vážně odtud potřebuju vypadnout.

Ne, že bych věděla, o čem mám psát, ale nechci tady jako debil jenom sedět a čumět do počítače :D:D Tak dělám, že něco dělám...


Příprava na dovolenou.

25. června 2012 v 13:37 | Dicy° |  I take a photo
↑ Ze všeho nejdůležitější je seznam! Jinak bych totiž byla ztracená... Aneb já a moje "dlouhodobá paměť"
↑ Deník samozřejmě nesmí chybět. A pro jistotu i slovník. Nemám velké naděje, že bych mluvila francouzsky, ale když už mi to mamka koupila, tak si to vezmu s sebou. A anglický slovník je nutností!
↑ Věc bez které se neobejdu ani na dovolené... Toho Woodyho jsem pořád nedočetla, takže ten jede se mnou určitě. Šepot nebes do pátku možná dočtu, takže ve středu ještě jedu do města do knihy a něco si musím koupit. Pokud nic nenajdu, beru dějiny USA.
↑ Dva úlovky ze včerejšího nákupu. Zjistila jsem, že jelikož beru s sebou jenom tyhle boty, ušetřím místo tím, že nemusím brát ani jedny ponožky :D Jelikož ani do jedněch bot je nepotřebuju! Ještě musím sundat ze starých boty duhový tkaničky, protože ty jednou se mnou!
↑ Čelenku neberu! Takže bez těhle se neobejdu. Už dávno jsem zjistila, že na dovolené nemám náladu mýt si každý den vlasy, takže potřebuju, abych nevypadala jako úplnej debil, proto beru alespoň tohle!

***
A to nejhorší je teprve přede mnou... Vybrat si oblečení!!!

To by mě zajímalo, kolik mi toho bude chybět :D

76. Thomyho problémy

25. června 2012 v 11:24 | Dicy° |  Lily's Song
Neděle
Když jsme všichni dopili, babi s dědou šli na zahradu. Já jsem se nabídla, že umyju hrníčky. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. Mezitím, co jsem byla v kuchyni, kluci seděli u stolu a stále si povídali.
Thom se najednou zvedl a šel za mnou: "Nechceš pomoct, zlato?"
"Není třeba. Já to zvládnu," děkovně jsem se na něho podívala.
"Tak já to alespoň utřu," nenechal se odbýt, vzal do ruky utěrku a začal umyté hrníčky utírat a uklízet do polic.
"Díky."
"Mám strach, Lily," přitiskl se ke mně a šeptal mi do ucha.
Nechápavě jsem se na něho podívala.
"Posledních pár dnů se s Mickeym jenom hádáme."
Na chvíli zaváhám. Netuším, co bych mu měla říct.
"Bojím se, že… To skončí," hlas se mu zlomí.

75. Rozhovor s Amy

25. června 2012 v 11:23 | Dicy° |  Lily's Song
Neděle
Za pár vteřin se opravdu ozve klepání na vchodové dveře. Radostně se zvednu a běžím otevřít.
"Teď si něco vyslechneme," zaslechnu za sebou ještě uštěpačnou Thomovu poznámku, ale s úsměvem ji ignoruji.
Otevřu vchodové dveře. Na prahu stojí Amy v krásných letních šatech světle červené barvy a v bílých pantoflíčkách. Tmavé volně rozpuštěné vlasy jí zvýrazňují krásný obličej. Ofinu má sčesanou na patku, která jí sklouzává do čela a částečně překrývá pravé oko.
"Páááni! Tobě to sluší!" vydechnu nadšeně.

Summer of 2012: 07. Prague etc.

24. června 2012 v 11:47 | Dicy° |  My Days
Mám skvělou náladu... Vážně, vážně, vážně skvělou... Ale hezky popořadě:)

Na včerejšek jsem se těšila hrozně dlouho. A věděla jsem proč. Konečně jsem se dočkala. Konečně jsem viděla svoji dokonalou princeznu. Strávily jsme spolu krásné odpoledne v Praze. Počasí bylo na můj vkus sice až moc letní, ale nějak mi to v tu chvíli bylo jedno. Hlavně, že jsem ji měla vedle sebe!♥ A že v Praze vážně bylo blaze. A to pivo jsem si nakonec stejně dala, protože přece nemohu porušit svůj zvyk když jsem v Praze, tak se pije!
Závěr dne nebyl už tak skvělý. Hlavně to, že jsme se musely rozloučit, se mi vůbec nelíbilo. A hlavně jsem musela dobíhat autobus, protože jsem vážně nechtěla čekat hodiny na další. Takže jsem se hezky proběhla, ale stihla jsem ho. Tak nějak v polovině cesty mezi Prahou a Plzní jsem popadla dech a přestala jsem funět, jako kdybych běžela maratón. Takže v pohodě.

Pak jsem ještě musela v Plzni asi půl hodiny čekat na autobus domů. Takže jsem si dala asi tři cigára a zavolala jsem Sparťanovi. Takže jsem se takhle na večer ještě slušně zasmála. Že prý je doma sám. A pak najednou "Ty vole, tady je pavouk jako kráva! Fuj, fuj, fuj. Co mám dělat? Já tady spát nebudu." Tak mu říkám, ať jde do obýváku. Tak se vzednul a šel. "Co mám dělat? Já se ho bojím! Já se tam vrátit nemůžu! Já budu muset spát tady v obýváku." Říkám mu, že to má fakt blbý, ale stejně se mu směju. A když jsem pak byla už doma, tak mi ještě psal "Jdu zneškodnit pavouka. Když nenapíšu, vyhrál." A za chvíli "Já jsem snad vyhrál :D Ten byl velkej jak celej svět."
No, nemálo jsem se smála!:D

***

Dnes jsme měli slavit dědův svátek. Konečně! Minulý týden jsme nemohli, protože mamka zapomněla koupit víno...
A dnes? Děda je nemocný! Takže zase nic:D Jsem zvědavá, kdy to oslavíme...

Doma už se nemluví o ničem jiném než o dovolené. Odjíždíme už v pátek ráno. Já už se tak těším. Dnes jedeme na nákup. Mamka potřebuje nový plavky a já si chci konečně koupit ten klobouk. Ale bude to těžký, jelikož mamce se jen tak něco nelíbí... Respektive se jí nelíbí to, co se líbí mě. Takže jsem na to celkem zvědavá, jak to nakonec dopadne. A takyk už si vážně musím koupit nový boty, jelikož tyhle nejenom, že jsou děravý, ale navíc už jsou tak prošlapaný, že mám puchýře na patě! A jelikož jsem v nich včera chodila celý den, tak dneska nemůžu chodit skoro vůbec.
A taky mě pořádně bolí ruce z toho volejbalu, jak jsme byly ve čtvrtek s holkama.
Ale nestěžuju si, vážně ne (já pouze konstatuju:D). Já mám vážně skvělou náladu.

***

Everywhere we go
We're lookin' for the sun.
Nowhere to grow old.
We're always on the run.

***

A TADY hledám fanynky. Tak kdybyste někdo měl zájem... ;)


Mickey

21. června 2012 v 11:41 | Dicy° |  I draw
Takhle už je to dva roky a já se pořád nemám k tomu to dodělat:D

Klaine podruhé, tentokrát už doděláno.

21. června 2012 v 11:40 | Dicy° |  I draw
Tři dny práce se vyplatily...

***

I know him so well.

20. června 2012 v 10:00 | Dicy° |  I draw
Spíš čmáranice, než kresba:D
Kdo kouká na Spartaca, možná pozná... I když bych tomu moc nevěřila. Kreslila jsem to, protože jsem prostě neměla co dělat a nic jinýho mě nenapadlo... A poslouchala jsem Johna Barrowmana, moji velkou inspiraci. Kdo ho zná a poslouchá ho a bude se hodně pečlivě dívat, možná v obrázku najde název jedné jeho písničky:D:D:D

Klaine

20. června 2012 v 9:57 | Dicy° |  I draw
Ve fázi rozpracování... Ještě si s tím pustím "trochu" pohrát.
Chudák Kurt nedopadl zrovna tak, jak bych si představovala:D

Summer of 2012: 06. Baby, you've got it.

20. června 2012 v 9:41 | Dicy° |  My Days
Ain't no school ever taught it
No one ever made it
Ain't no one ever bought it

Baby you've got it
Baby you've got it
Come on and give it to me
...
Yeah, you can't read it in a book
And you can't even dream it
Honey, it ain't got a name
You just know it when you see it

Baby you've got it
Baby you've got it
Come on and give it to me
***
Miluju ten pocit, když mám prázdniny. Včera Mandrage v pivovaru, pak pivo a noc u bejb♥
Ráno jsem se slušně pobavila, když jsem jela domů a ostatní jeli do školy:D A dobře vám tak!
Doma jsem byla chvíli po sedmej. Brácha si ještě vyspával. Vstal až před pár minutami. Já jsem si hezky udělala kafe, pustila si Spartaca, pak jsem nahrála pár fotek z foťáku do počítače a teď si pouštím písničky a přemýšlím, co budu celý den dělat... A myslím, že vím...
***
Anyway... Docela se těším na zítřek. Hlavně na některý lidí. A pijeme až do čtyř, jelikož autobus nám jede v půl pátý! To bude hustý! To bych se měla dneska pořádně vyspat, ale myslím, že odpoledne lehnu na sluníčko a prospím celý odpoledne. To bude skvělý, už tak se bojím, že mě zítra na tom slučáku nikdo nepozná, a já tam ještě k tomu půjdu jako rajče. Alespoň prolomíme ledy. "Ty ses opalovala, co?", "Tak trochu", "A kdo jsi???" Aha?!!:D


Vždyť jsem se zase tolik nezměnila, huh?!:D

74. Oběd

19. června 2012 v 11:34 | Dicy° |  Lily's Song
Neděle
Do domu Mickeyho rodičů dorazíme pár minut před dvanáctou. Hned, jak otevřu hlavní vchodové dveře, vítá nás děda s babi.
"Konečně jste tady," usmívá se babi a přivítala se s Brucem. Hned po ní se Bruce přivítal s dědou.
"Miláčku, dojdi pro kluky. Jsou nahoře v pokoji," poprosí mě děda.
"A my zatím můžeme zasednout ke stolu," řekne babi.
Já zamířím ke schodům. Když dojdu ke dveřím, přemýšlím, jestli mám zaklepat nebo ne. Nakonec se rozhodnu pro jistotu zaklepat.
"Ano?" ozve se zevnitř Michaelův veselý hlas. Pomalu otevřu dveře a nakouknu dovnitř.
"Zdravím," zářivě se na ně usměju.

73. Krásné probuzení

19. června 2012 v 11:33 | Dicy° |  Lily's Song
Neděle
Pomalu jsem otevřela oči. Sluneční paprsky ranního slunce prosvítající skrz okno mě hřály na nahé chodidlo, které mi vykukovalo z pod bílé peřiny. Hlavu jsem měla položenou na Bruceově hrudi. Ještě na chvíli jsem zavřela oči a poslouchala jsem pravidelný tlukot jeho srdce. Když se s jeho dalším nádechem má hlava opět mírně nadzvedla, spokojeně jsem se usmála.
Znovu jsem otevřela oči a zvedla jsem hlavu. Odhrnula jsem si vlasy, které mi sklouzly do čela a podívala jsem se na Bruce. Hleděl na mě svýma něžnýma hnědýma očima a zářivě se usmál.
"Jak dlouho už jsi vzhůru?" zeptala jsem se překvapeně.

Kill me!

17. června 2012 v 18:52 | Dicy° |  My Days
Už jsem se zmínila, že mi bráška z Německa přivezl čokoládu a že mě mamka bije za to, že se směju.
Právě před chvíli táta přijel z práce, matka mu začala nadávat, takže zase odešel. Prohlásil, že už se nevrátí, ale myslím, že si jenom dělal srandu. Alespoň myslím.
Brácha mi dnes vyprávěl něco z Německa. Ty jeho historky mi fakt chyběly. Jsem ráda, že je doma.

Jinak jsem celý den úplně bez energie. Nakonec jsem se nešla ani opalovat ani koupat, protože jsem prostě neměla náladu chodit ven. Jo, to jsou poslední dobou moje víkendy. Jenom je matka doma a já jsem bez nálady. Bože, jak já se těším na zítra, až budu moct vstávat, kdy budu chtít, nebudu muset snídat, když nebudu chtít, budu si moct pouštět písničky nahlas, budu se moct smát, jak budu chtít...

Ještě, že příští sobotu budu moct vypadnout a přijít na jiný myšlenky. Už aby♥♥♥

↑ poslední dobou mi tohle fakt pomáhá ^-^

Happy Father's Day

17. června 2012 v 15:21 | Dicy° |  All over the world
Two greatest family ever
*
***

My Gosh!

17. června 2012 v 11:58 | Dicy° |  All over the world

*

Ale vážně... Takhle jsem taky reagovala, když jsem to viděla v kině poprvý! V kině!! Na velkým plátně!!! ooohhh!♥

I miss him

17. června 2012 v 11:57 | Dicy° |  House MD
*
*

Jenom by mě zajímalo, na co teď budu koukat, až budu potřebovat zlepšit náladu!
Nojo, starší díly to jisti!♥

Emmet & Drew

17. června 2012 v 11:52 | Dicy° |  Queer as Folk
Tohle bylo to, co mě na konci poslední série Queer as Folk zklamalo asi nejvíc. Proč nemohli zůstat spolu? Po tom, čím spolu museli projít... Vždyť pro sebe byli stvořeni!
To jsem jediná, která si to myslí?!!!

So let's get this straight...

17. června 2012 v 11:49 | Dicy° |  All over the world

Občas mě to, co se děje všude kolem, tak hrozně štve! Občas mě unavuje, jaký ten svět je.
Pusťte si na YouTube, když byla Portia u Ellen! Je to krásný video♥
*
Já toho chlapa prostě zbožňuju! ♥

Summer of 2012: 05. Rodina opět pohromadě

17. června 2012 v 11:43 | Dicy° |  My Days
Včera večer se mi vrátil domů brácha. Neříkám, že to nebylo fajn mít celý den byt jen pro sebe, ale jsem vážně, že už je zpět. Posledních pár dnů se to s matkou nedá vydržet. Pořád jí něco vadí, nic neudělám podle ní správně, včera se dokonce naštvala, že jsem se smála. No, chápete to? Koukám na videa na YouTube a směju se a ona na mě začne řvat, ať se nesměju tak nahlas, že jí to štve, ať si alespoň zavřu dveře, aby to nemusela poslouchat. Bez komentáře!
Jsem ráda, že se brácha vrátil. Alespoň jsou teď normální lidi v převaze. Ještěže tu mám tátu. Jinak by mě už asi vezli do Dobřan. Nebo bych ji musela zabít. Jak já se těším, že odsud vypadnu...
Ale zpět k tématu. Brácha se mi vrátil. Předčasně. Šikula ztratil peněženku, takže se museli z Německa vracet. Ani do toho Nizozemska nedojeli. Ale podle toho co říkal, myslím, že je rád, že je doma. Ujeli jen polovinu toho, co původně plánovali, ale myslím, že 1 000 km je ku*va dost. Vrátil se pěkně opálenej. Teď si musí stihnout zařídit všechny doklady. Hlavně řidičák aby měl, až pojedeme do Francie, aby mohl řídit.
A dneska ráno už mi ukazoval fotky. Fakt hezký. Ale jak já mu závidím... Hlavně dvě věci.
Za prvé: Fotky z Ústí nad Labem. Já ani nevěděla, že tam jedou. Jakto, že mě nevzal sebou? Mohla jsem jet za mojí princeznou!!♥
Za druhé: Fotka z Berlína. Asi takhle: ↓
A víte, že je docela možný, že tam byli právě v době Conu!! Co když tam potkali lidi z Queer as Folk a ani o tom nevím, protože je samozřejmě neznají?!! áááááááá ♥ Btw. Robert je dnes poslední den v Praze! Ale podle fotek na twitteru myslím, že si to užil. A to je hlavní:)♥
*
Ve čtvrtek mám slučák ze základky. Docela se tam těším. Možná hlavně proto, že půjde i Danda. Tedy doufám. A brácha nakonec půjde možná taky. Což je taky fajn, protože už jsem s ním dloooouho pít nebyla. A ona je s ním vážně sranda, když se napije.
***
A 5-year-old asked her big brother "what is love?" one day.
He replied: "Love is when you steal my chocolate from my school pack every day... And I still keep it in the same place."
***
Jo a mimochodem, už se vážně těším na příští víkend!♥ Respektive na sobotu. Sice jsem musela zrušit ten pátek s Markem, ale tohle mi za to stojí! Ona mi za to stojí!♥♥