Navštívila jsem koncert... (Maturita nanečisto)

12. dubna 2012 v 15:09 | Dicy° |  Slohovky
Dnes jsme psali ve škole slohovku, jako přípravu k maturitě. A z toho všeho jsem si nakonec vybrala téma: Navštívila jsem festival, koncert, dance party... zpráva z kulturní akce. ↓

Dne 10. prosince 2011 proběhl v Kulturním domě v Šeříkové ulici v Plzni koncert skupiny Support Lesbiens. Skupina do Plzně zavítala v rámci svého celorepublikového turné Homobot na podporu prodeje stejnojmenného alba, které vydala před několika měsíci. Koncert navštívilo poměrně velké množství lidí, z nichž většina si nenechala ujít ani předkapelu, kterou byla po celou dobu turné skupina Goodfellas.
Akce začínala v sedm hodin, ale kvůli menším technickým potížím se předskokani objevili na pódiu až pár minut před půl osmou. Snad i výsledkem tohoto zpoždění se v prostoru pod pódiem nashromáždila početná skupina hudebních nadšenců. Karlovarská kapela Goodfellas předvedla jak písně ze svého druhého, nedávno vydaného alba Robbery Blues, které nahrávala v kalifornském Los Angeles, ale prostor dostaly i písně z debutového alba Sweet and Lowdown. Před odchodem ještě zpěvák Tom odměnil návštěvníky v prvních řadách darováním alba Sweet and Lowdown.
Po několika minutách se objevily na pódiu hlavní hvězdy večera - skupina Support Lesbiens. Celý zbytek večera se nesl hlavně ve znamení nových písní, ale kapela neváhala a oprášila i starší repertoár. Nechyběly tedy hity jako Cliche nebo English Stereo.
Akce se protáhla až téměř do jedenácté hodiny. Spokojení návštěvníci se poté rozcházeli do mrazivých ulic Plzně. Support Lesbiens splnili očekávání a Goodfellas příjemně překvapili - tento koncert stál za to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Slušností je pozdravit...! :)*

Ahoj :)
Hello!
Aloha ☆

Komentáře

1 *Marki* *Marki* | Web | 12. dubna 2012 v 15:13 | Reagovat

tak to máš super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.