23. Předzvěst problémů

5. května 2011 v 17:10 | Dreamy° |  Lily's Song
Pondělí
V deset hodin už jsem byla na cestě domů. Přestože Peter trval na to, že mě doprovodí, vydala jsem se sama parkem. Tvrdila jsem, že ho nebudu obtěžovat a když argumentoval, že by se mi mohlo třeba udělat špatně, klidně jsem odpověděla, že na to je zatím brzy - sama jsem tomu věřila. Nikam jsem nechvátala, přestože v parku byla docela tma. Zima nebyla a venku byl příjemný vzduch. Pomalu a zlehka jsem našlapovala na písčitou cestu a plnými doušky jsem si užívala vůni letní noci. Myslela jsem na to, co mě čeká. Prázdniny - celý život - s Peterem. Na tváři mi hrál úsměv. Blížila jsem se ke konci parku.
Najednou se mi zatočila hlava. Rychle jsem se chytla sloupu veřejného osvětlení, který byl náhodou poblíž. Zavřela jsem oči. Když jsem je otevřela, měla jsem pocit, jakoby se se mnou celý svět točil. Opatrně jsem popošla tři kroky a sedla si na nejbližší lavičku. Chvíli jsem tam v klidu seděla a když jsem měla pocit, že je zase všechno v pořádku, pokračovala jsem v cestě. Trochu jsem zrychlila, abych byla co nejdříve doma, ale ne zase moc, aby mě to nepřepadlo znovu.
Pomalu jsem vystoupala do schodů, odemkla jsem si dveře. Vešla jsem do bytu. Kluci spali na pohovce, televize běžela. Šla jsem ji vypnout a pak si šla rovnou lehnout. Nešla jsem ani do koupelny, ani jsem nevzbudila kluky. To vše stihnu ráno. Měla jsem obavy z toho, co se mi stalo a chtěla jsem se z toho vyspat. Bála jsem se, jak mi bude ráno, ale doufala jsem, že to nebylo nic vážného a že mi ráno bude zase dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.