Únor 2011

Losing My Religion slaví kulatiny

27. února 2011 v 12:35 | Dreamy° |  R.E.M.♥
Na www.remhq.com jsem se dočetla, že uběhlo přesně 20 let od vydání Losing my Religion. Článek jsem samozřejmě okamžitě rozklikla, protože si nenechám ujít jedinou věc týkající se totoho skvostu!
A udělala jsem dobře :) Nejen, že jsem si přečetla něco málo o tom, jak tato píseň vznikla a mohla jsem si poslechnout dvě živé verze R.E.M., ale také jsem mohla shlédnout hned 12 předělávek od jiných umělců. Nechybí ani verze od Tori Amos a ukázka z Glee...

Dám sem jen dvě, které mě nejvíce zaujaly:

↑ Musím uznat, že manžel Katy Perry Russell Brand na mandolínu celkem válí, a navíc je to rozenej komik :D*

↑ Na tohle jsem zírala s otevřenou pusou! Nemá to chybu... Teď hned asi zajdu na Google a zkusím si najít podobnej program do mobilu ;D* Snad to půjde i na normální dotykáče a ne jenom na iPhone.

Pro ty, kteří jsou zvědaví i na ostatní verze (a musím uznat, že některé jsou hodně zajímavé): http://remhq.com/news_story.php?id=1301


* KU*VA, KU*VA, KU*VA!! Jak to, že mi nejde vložit ten odkaz, tak jak bych chtěla!! Debilní novej Blog.cz!! Zabít, vykuchat, rozšlapat, vyhodit!!! KU*VA!! Počítat do deseti: jedna, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm, devět, deset... KU*VA, to nepomáhá!! Co budu dělat? Asi půjdu něco rozmlátit!! A nebo najít ten program do mobilu, abych si udělala něčím radost? Asi jo! :/
** Vidíte, já věděla, že to přijde... Že mi něco nepůjde a bude čoro-moro :D:D

Avatary - Make Trade Fair

26. února 2011 v 22:10 | Dreamy° |  Grafika

Trick or Treat... Smell My Feet!

25. února 2011 v 21:03 | Dreamy° |  All over the world
Včera večer jsem našla jedno naprosto okouzlující video... Potřebovala jsem trochu zlepšit náladu, tak jsem projížděla YouTube a narazila na 'perfect funny man... My the Sweetest Stephen Lynch!'
Jakmile po krátkém úvodu vleze na jeviště, jsem naprosto omráčena jeho cute vzhledem... Já vím, mluvím jako pipka, ale já si nemůžu pomoct, ale jinak to nedovedu vyjádřit :D Prostě, když ho vidím, jsem mimo!
Jakmile začne zpívat, v uších mi hraje jeho sametový hlas... A jeho kytara! Oh my Got! Kéž bych někde našla tak skvělýho učitele na kytaru! ;)
A ten text?! Ještě že tomu rozumím... Přišla bych o to nejlepší! Tohle je vážně perfektní na zlepšení nálady! ;) LOL

My most treassured possesion

22. února 2011 v 18:48 | Dreamy° |  English
I have to say I can't live without music. But of course it's not a possession. However, I have a few things which mean music for me - my guitar, MP3 player, collection of CDs and my favorite book.
The most important is my guitar. It was always my dream to have one. I bought it about year ago. I play as often as possible.
Second thing is my MP3 player. I was given that two years ago as a Christmas present. There's not any moment I'm without it. I have over a thousand of songs here. But when I'm at home I prefer listening to radio with some CD from my collection of course there's not any downloaded and burned out CD. Every CD is bought in shop or in the Internet.
And the last thing I have to mention is my favorite book. It's called Hello and it's full of photos of my favorite band R.E.M. I bought it in the Internet a few years ago and I have to say it wasn't very cheap.

Tak to chodí v Showbusinessu!

21. února 2011 v 19:22 | Dreamy° |  House MD
Dostaly se ke mě špatné zprávy... Olivia Wilde se po osmi letech rozvádí! :( A já jí to tak přála!Rozešla se s Taem Ruspolim, kterého si brala v osmnácti letech. Svatbu měli ve školním autobusu a přítomni byli jen oddávající a dva svědci. No, není to nádherné?! Prostě spontání a romantické... Tak jakto, že jim to nevydrželo?

Don't forget that change will save You! ♫

21. února 2011 v 18:48 | Dreamy° |  R.E.M.♥
A jsou tu další novinky ;) Za prvé: Už před nějakou dobou se na světlo světa dostal klip k prvnímu singlu pro Spojené státy Mine Smell Like Honey a už je dokonce ke shlédnutí na Youtube. Krátký film, který režíroval Dominic DeJoseph, má být mimo jiné poctou americkému komikovi, herci a režiséru Busterovi Keatonovi. ↓↓

Mikey alias Dexter

1. února 2011 v 19:54 | Dreamy° |  Dexter
Michael C. Hall (alias Dexter) dnes slaví 40. narozeniny a jelikož jsem si seriál Dexter, kterým se Mikey proslavil, hodně oblíbila, rozhodla jsem se v tento slavnostní den stvořit rubriku jemu věnovanou, kam budu přidávat různé 'blbůstky' :)

Ze začátku Vám musím tento seriál hlavně doporučit! Není to žádný tuctový seriál. Jak se o Dexterovi říká, je to jediný seriový vrah, kterého budete milovat. A u mě to platí! Seriál je také ověnčen všemožnými cenami, takže i kritici jsem k němu pozitivně nakloněni :)
Ovšem musím uznat, že český dabing stojí za starou bačkoru. Já osobně sleduji seriál v originálním znění. Je to mnohem lepší - Mikey má krásný hluboký hlas a u nás to 'zazdil' Saša Rašilov! :/

To by pro začátek stačilo, ne?! :)

Takže vše nejlepší, Mikey!
Dexter