Září 2010


Srdce z kamene!

29. září 2010 v 18:58 | Dreamy° |  I take a photo

Tak krásné, jak jen páteční ráno může být...

29. září 2010 v 18:51 | Dreamy° |  I take a photo
Pár dní zpět... x)

Prostě...

27. září 2010 v 20:45 | Dreamy° |  I draw
... Něco! ↓

What had you started...

27. září 2010 v 20:41 | Dreamy° |  I draw
Tak jsem si tak nějak čmárala... A čmárala, a čmárala... A nakonec jsem načmárala něco k povídce Bobby Jean! ↓

Má ilustrace

27. září 2010 v 20:28 | Dreamy° |  I draw
Tak jsem prolítla net a našla nějakou tu inspiraci a konečně se donutila načmárat něco, co by alespoň vzdáleně mohlo vypadat jako ilustrace k povídce Na křídlech Pegase...
Tady to je ↓

12. Kapitola

26. září 2010 v 14:40 | Dreamy° |  Na křídlech Pegase
Seděl v tmavém rohu cely a se zaujetím sledoval Johna, jak přechází od jedné stěny ke druhé. Zrakem sklouzl i na Tavia, který usazen v pohodlném křesle usnul.
"Znervózňuje mě, jak tu tak chodíš," zašeptal Carson.
"Promiň, jen nemám ráda, když nemůžu nic dělat… Jenom čekat," zavrčel John. Po chvíli se ale zastavil a odploužil se ke Carsonovi. Sedl si vedle něho na studenou zem a objal ho kolem ramen: "Stejně sem rád, že tu jsem s tebou."
"Jako zpestření, co?!" usmál se Carson.
John se k němu naklonil a něžně ho políbil na čelo. Carsonova ruka sjela na Johnovo stehno.
"Jo, zpestření," zašeptal John.
V tu chvíli se otevřely dveře a do cely vstoupila Mara.
***

11. Noční vycházka a starý známý

25. září 2010 v 21:05 | Dreamy° |  Lily's Song
Úterý
Když se ráno vzbudím, kluci už jsou oba pryč. V duchu přemýšlím, jestli se ráno usmířili nebo ne. Na stole v kuchyni najdu vzkaz od Thoma: "Ahoj Lily, nevím kdy dnes přijdu. Budu se snažit co nejdříve. O Michaelovi nic nevím, odešel, než jsem se probudil. Pa."
Takže se neusmířili. Ani se Michaelovi nedivím. Asi potřeboval čas, aby si to srovnal v hlavě. Snad neudělá nějakou blbost. Já teď ale musím do školy. Začala jsem se tedy připravovat a asi za půl hodiny už jsem za sebou zamykala dveře od bytu.
Vyučovaní uteklo rychle a kolem jedné nám zvonění oznámilo konec vyučování.
"Holky, nechcete někam vyrazit. Nechce se mi domů. Kluci nějak blbnou," zeptala jsem se holek, když jsme vyšly před školu.

10. Rozchod a další problémy

25. září 2010 v 20:45 | Dreamy° |  Lily's Song
Pondělí
Následující týden byl pro mě jedním z nejkrásnějších v životě. David byl užasnej. Byla jsem s ním každou volnou chvilku. Jediným záporem bylo, že jsem se s ním nemohla nikde pochlubit - domluvili jsme se, že to zatím nikomu neřekneme a bude to naše tajemství. Rozuměli jsme si spolu skvěle a já jsem si myslela, že už je to navždy. Spletla jsem se.
Asi po týdnu se David začal chovat divně. Byl nervózní, rozrušený a když jsem se ho zeptala, jestli mu něco není, jenom mi odseknul, že to není má starost. Bylo to čím dál tím horší a tak jsem se jednoho dne - v pondělí - rozhodla, že to s ním skončím. Když se takhle chová, nemá to cenu. Měli jsme domluvenou schůzku na třetí hodinu v parku. Vyrazila jsem s předstihem, takže jsem ještě asi deset minut čekala, než přišel David.
"Ahoj," pozdravil a sednul si vedle mě na lavičku. Nevydržel chvíli v klidu - bála jsem se o něho. Ale musela jsem mu to říct.

CampRock 2: Laugh, tears & Rock'n'roll

25. září 2010 v 17:22 | Dreamy° |  Hodnocení filmů
I was laughin', I was cryin', I was rockin'!
Jednoduše geniální!

Jo, je jednoduchý se mi zalíbit (pokud jste film xD)... Stačí, že se v písni objeví slova 'Bruce, The Boss' a na dvě vteřiny se objeví scéna s jasným symbolem Bruce - záběr na pozadí Nicka Johnase (v džínsech, bílém tričku a s červenou čapkou v zadní kapse) plus bílo-červené pozadí (Asi takhle xD). Geniální...
Ale tak celkově - tenhle film má úžasnej příběh, skvělý herecký obsazení a hlavně meganadupanej soundtrack! ;)
Každá scéna mě dostala... Tak jdeme na to:

Ukázka nesnášenlivosti v Top Gearu!

25. září 2010 v 10:34 | Dreamy° |  All over the world
Včera večer jsem se tak vytočila!! Úplně maximálne...
Pokud by Vám to nevadilo, vyliji si zde své srdce!
Dívala jsem se s taťkou na Top Gear - určitě to znáte. Dávaj to na Prima Cool každej páteční večer - jde o motoristickej magazín z Velké Británie - podle mě úplně nejlepší, co ve světě je. Jde o tři chlápky se smyslem pro humor, kteří testují auta (a vymášlejí vážně bizarní testy). A abych nezapomněla - jednoho z nich (May - jak krásné jméno) tak trochu podezřívám, že hraje za duhovou vlajku x)
Včera měli za úkol jet do Ameriky a kazdý si měl koupit levné auto (asi do tisíce dolarů - neviděla jsem to od začátku) a pak s ním přejet USA ze severu na jih...
Ke konci zavítali do Alabamy - typického jižanského státu! Ale nebyl by to Top Gear, aby nevymyslel zase něco extra... Navzájem si museli pomalovat auta tak, aby co nejvíce 'vynikali a pobuřovali'. Na jihu platí tři 'pravidla' - country, Bush a bůh.
Jedno auto dopadlo: Coutry je blbost; Druhé: Hilary za presidentku; Třetí (pro jih to nejhorší): Gay-Man Rules OK - chudák Hammond - jeho auto dostal na 'vyzdobení' May (pan Duhový)!
Už po cestě způsobovali dost pozdvižení, ale to co mě fakt dostalo, přišlo až když dorazili k benzinové pumpě.
Normálně tam přijeli, že si natankujou... Vylítla nějaká ženská (asi majitelka benzinky) a začala jim nadávat do buzerantů... Mlela něco o slušným městě a o tom, aby se klidili pryč! Nakonec, že prej zavolá chlapy. Načež May nemohl nastartovat svůj Cadillac, takže mu Hammond musel pomáhat (a on je fakt k sežrání - musím uznat xD). To už přijelo auto s korbou plnou namakanejch chlapů...
Nakonec se z toho nějak dostali - i když si střihli dost dobrou silniční honičku. Nápisy šly okamžitě dolů a oni v klidu pokračovali...
Jako fakt mě nasralo, že i v moji milovaný Americe jsou místa takhle nesnášenlivá! JEBAT JIH! (Promiň můj sladký Texase)

Top Gear
↑ Fakt frajeři! Úplně vlevo můj zlatej Richard Hammond , uprostřed Jeremy Clarkson a vpravo James May *Zdroj

9. Jsem zamilovaná

24. září 2010 v 20:26 | Dreamy° |  Lily's Song
Čtvrtek
Čtvrteční výuka proběhla v klidu a utekla docela rychle. Třídní měl dobrou náladu, protože všichni udělali zkoušky s relativně dobrými známkami. Hned po škole jsem se vydala domů. Když jsem byla kousek od domů, začal mi v kapse zvonit mobil. Vyndala jsem ho a na displeji blikalo neznáme číslo. Zvědavě jsem zvedla mobil.
"Prosím?"
"Ahoj kočko, tady David."
"Ahoj, kde si sehnal moje číslo?" podivila jsem se.
"To víš, já mám kontakty."
"Aha, tak to jo."
"Říkal jsem si, jestli by si nešla někam ven."
"Jasně, moc ráda. Kam?"
"Třeba k pomníku na rohu Central Parku, co říkáš?"
"Skvělej nápad. Budu tam, jenom řekni kdy?"
"Co třeba tak za půl hodiny?"
"Jo, to stíhám akorát. Skvělý. Budu se těšit. Zatím ahoj."
"Ahoj," rozloučil se a já jsem přidala do kroku, abych to stihla.

8. Zkoušky a povedený večírek

24. září 2010 v 20:18 | Dreamy° |  Lily's Song
Středa
Když jsme se ráno probudili, oblékli jsme se a jelikož jsme měli čas, zašli jsme si ještě na snídani do jídelny. Nebylo tam ještě tolik lidí. U jednoho stolu seděla i paní Brownová a tak jsme se svými táci zamířili rovnou k jejímu stolu.
"Tak co, Lily? Poslední den v děcáku? Doufám, že nás přijdeš někdy navštívit."
"Určitě. To se nemusíte bát," usmála jsem se. Ještě jsme si chvíli povídali, ale pak už jsme museli vyrazit do školy.
Ve škole jsme si popřáli hodně štěstí a po obětí a krátkém polibku jsme se rozešli do tříd, kde na nás čekala komise se svými otázkami. Pomalu jsem se loudala po schodech do druhého patra, kde mě a ještě pár spolužaček čekala třída plná strachu. Došla jsem k hloučku kamarádek.

7. Učení, stěhování a smutné loučení

24. září 2010 v 19:43 | Dreamy° |  Lily's Song
Úterý
Probudilo mě klepání na dveře. Otevřela jsem oči, ale nezmohla se ani na slovo. Oči jsem zase zavřela. Je mi to jedno. Chci ještě spát.
"Ale no tak, princezno, vstávat," uslyšela jsem sametový hlas a když jsem znovu otevřela oči uviděla jsem před sebou Thomův obličej.
"Budeme se stěhovat," usmíval se.
Rozmrzele jsem zavřela oči a zavrtala se hlouběji do peřiny: "Já chci ještě spát. Včera jsem se učila do půlnoci."
"Neboj. Ty si akorát vem všechny věci, co potřebuješ na dnešek a na zítřek, a přesuň se někam, kde tě nikdo nebude otravovat. Všechno ostatní nech na nás."

6. Svěření do péče

24. září 2010 v 19:19 | Dreamy° |  Lily's Song
Pondělí
Když jsem se druhý den probudila, šimraly mě na nose sluneční paprsky, které do pokoje pronikaly skrz okno. Zaklapla jsem budík a začala se zvedat z rozehřáté postele. Michael s Thomem seděli v kuchyni a snídali. Oba se na mě vesele usmívali. Úsměv jsem jim oplatila a šla si sednout k nim. Když jsem se pohodlně usadila, přistrčil mi Thom hrnek z čajem. Než jsem se z něho napila, zívla jsem si.
"Ale copak? Snad si se nevyspala špatně?"
"Ne, to ne, ale jsem tak nějak ospalá. Vůbec se mi nechtělo vstávat. Pondělí a ještě takovej blbej tejden. Samý testy."
"To zmákneš. A až to bude za tebou, tak to bude pohoda, ne?"
"No, od středy to teprve bude honička. Teda hlavně ve středu. Jsem první na řadě v závěrečkách. Bože! To mě zničí," pohledem jsem sklouzla na hodiny na zdi. Najednou mi hlavou projela vzpomínka na školu. Strnula jsem a vyvalila oči.

5. První noc v novém domově

23. září 2010 v 18:31 | Dreamy° |  Lily's Song
Neděle
Seděli vedle sebe na gauči a objímali se. Thom držel Michaela kolem ramen a on ho zase něžně hladil po stehně. Už tohle nevinné gesto je oba vzrušovala při vzpomínce na včerejší noc. Michael se podíval Thomovi do očí: "Chci ti hrozně moc poděkovat za ten včerejšek. Bylo to… Nezapomenutelný."
"Nemáš za co děkovat. Já děkuju tobě… Za všechno. Miluju tě."
"Já tebe taky."

King from Asbury Park, N. J.

23. září 2010 v 18:11 | Dreamy° |  Bruce *THE BOSS* Springsteen♥
Rok utekl jako voda... Přijde mi to jako včera, co jsem sem psala, že můj zlatej 'Bíí' má šedestáku!
A dnes?! Šedesát jedna
O rok starší, o rok zkušenější, o rok krásnější... Stále bez chyby!


Stačí jen jedna slza...

21. září 2010 v 21:12 | Dreamy° |  Jednorázové povídky
Typ: Ze života - tragický
Pár: Lily\Bruce, Thom\Mikey
Motto: Láska až za hrob
Pozn.: Soutěžní povídka ↓

Vzpomínky v obrazech...

21. září 2010 v 16:34 | Dreamy° |  I take a photo
No, pokusila jsem se to seřadit od nejstarší po nejnovější, ale nemám dokonalou pamět, takže za to neručím x)

↑ Mega stará fotka... Moji dva Lhoťáci!

↑ Poslední den povinné školní docházky...

↑ Pokud si to dobře pamatuju, tak tohle byl první výlet na Střední... Praha


↑ Moji Chlapi xD Jeden lepší než druhej x)

↑ Taneční alias Chlastačka ve společenském! xD

A konec věnuji jen jemu... Protože je to prostě ON, protože je (byl) jedinečný, protože na jeho úsměv se nedá zapomenout...
↑ Protože je mou nejkrásnější vzpomínkou...

A protože je to ON, pro koho brečím, když poslouchám Thinking of You

"Okouzluje svým vzhledem vesmír i přilehlé okolí"

20. září 2010 v 21:02 | Dreamy° |  StarGate
Tak a teď ten slíbenej článek...
Upozornění: Tento článek jsem (bohužel) nenapsala já... Ráda bych něco o Joeovi vymyslela, ale tento článek (v TV Maxu) byl tak originální a tolik mě pobavil, že ho musím zveřejnit x) Takže se všem odpůrcům kopírování moooc omlouvám a tady to je:


Joe Flanigan

Vrabčák ve vesmíru


"Ne všechny epizody jsou skvělé. Vím, že bych to neměl říkat, ale já jsem taky divák. Na Atlantidu bych se rozhodně díval, ale některé epizody jsou prostě lepší než jiné."

Někteří šviháci musí trávit hodiny u kadeřníka, aby si na hlavě odnesli model "právě vstal z postele", Joeovi stačí vstát z postele. Jeho vrabčí hnízdo (vzniklé "přirozeným pohybem v děloze") je velké zábavné téma pro fanoušky i kolegy, zatímco kadeřníci kvůli němu mají noční můry. Splácnout Joeho vlasy totiž umí jedině Photoshop. V Atlantidě toho naštěstí nebylo třeba, a tak Joe alias voják John Sheppard okouzluje svým rošťáckým vzhledem vesmír i přilehlé okolí.
Joe se narodil 5. ledna 1967 jako Dunnigan, ale jeho otec opustil jeho matku záhy po porodu, a tak má Joe příjmení po otci nevlastním. Vyrůstal na ranči v Nevadě se třemi bratry a čtyřmi sestrami, a ač to z jeho rolí nevypadá, je rodinný typ. S manželkou Katherine, která je herečka a malířka, mají tři syny. Joe je výborný lyžař a rád surfuje, což má společné se svým největším kámošem z Atlantidy Jasonem Mamoou. Kupodivu má ale hrůzu z lodí, jeho noční můrou je uvíznutí na člunu. Sheppard je dosud Joeova největší role, před ní býval častým hostem seriálů. K zahlédnutí je v Sisters, Cupid, Dawsonově světe, Připadu pro Sam, Soudkyni Amy, Volání mrtvých nebo v Kriminálce Miami.


Shrnula bych to: Ten účes je fakt sexy!! A myslím, že tenhle švihák je vážně dokonalej - krásnej, sportovec, rodinej typ a bohatej xD Škoda, že je zadanej... x)

joe