Květen 2009

Jsme jiní --- A co má být?

24. května 2009 v 9:23 | Dreamy° |  All over the world


Bylo to včera, kdy mi taťka vyprávěl o své cestě z práce. Potkal prý dva kluky, asi v mém věku (15-16), kteří se drželi za ruce. No a pak to začalo - To není normální. To není normální. To není normální - A pořád dokola. A mě tehdy došlo, že tohohle se svět prostě nezbaví - předsudků vůči homosexuálům. A můžeme se snažit sebevíc, ale v některých je to prostě zakódováno. Kluk má chodit s holkou a obráceně. A jakmile je něco jinak - je to špatně!!!

Ale svět přece nemůže bej bezchybnej - to by byla nuda;) Takže mi nezbývá nic jiného než obdivovat homosexuály za to, jak se dokážou vyrovnat s reakcí svého okolí, protože - přiznejme si to - občas to jde těžko!!!

Depeche mode

19. května 2009 v 20:34 | Dreamy° |  All over the world
Tato velkolepá anglická synt rocková kapela odstartovala v neděli v Tel Avivu své turné na podporu svého nového CD Sounds of the Universe (hit Wrong). V rámci toho turné zavítají 25. června i do naší vlasti - do Prahy. Ne, že bych je nějak moc poslouchala. Nové CD jsem si sehnala právě kvůli singlu Wrong, tudíž jsem ani moc nešílela, když jsem se dozvěděla o červnovém koncertu. Po shlédnutí videa (Wrong živě) jsem ale začla litovat. Z toho chlapáka (Davea Gahana) vyzařuje tolik energie, že jsem tomu ani nemohla uvěřit. Jeho tělesný projev je nezapomenutelný. Teď zase šílím z toho, že se na koncert nedostanu...
Těm z vás, kteří neudělali stejnou chybu a teď už se nemohou dočkat vytouženého data, přeju předem krásný zážitek. A pozdravujte kluky;) Ať mají na nás hezké vzpomínky!